Mavi Bayraklı Saralkent Halk Plajında, Giriş Ücreti Yok

Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, gazetemize yaptığı açıklamada, Mavi Bayraklı Saralkent Halk plajına kaliteli hizmet sunulması için aldığımız güvenlik

Mavi Bayraklı Saralkent Halk Plajında, Giriş Ücreti Yok Kaytazdere Haber

Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, gazetemize yaptığı açıklamada, Mavi Bayraklı Saralkent Halk plajına kaliteli hizmet sunulması için aldığımız güvenlik tedbirleri başta olmak üzere, plajlarımızda yaşanacak yoğunluk için bir takım tedbirler alınmıştır. Plajlarımıza ve yazlıklarına gelen vatandaşlar için alınan tedbirler tamamen, halkımızın huzur ve güvenliği içindir.

HİZMETLERİMİZ ÇARPTIRILIYOR

Kaytazdere Saralkent Halk Plajı başta olmak üzere bölgeye gelecek olan tatilcilerimizin huzur ve güvenliği için aldığımız tedbirler çarptırmaktadır. Kaytazdere Belediyesi olarak aldığımız önlemlerin başında halkımızın güvenliği ve huzuru gelmektedir, ülkemizin içinden geçtiği bu sıkıntılı süreçte, vatandaşımızın karşılaşabileceği bütün sıkıntıların önüne çok çabuk geçebilmek için bir çok önlemler aldık. Bu önlemleri geçtiğimiz dönemlerde bölgede yaşanan üzücü olayları, belediyede kurduğumuz ekibimizle beraber masaya yatırarak uzun bir çalışma sonucunda elde etmiş olduğumuz engin tecrübe ile harmanlayarak, eksikleri ve vatandaşımızın dilek, şikâyetlerini göz önünde bulundurduk. Bunun başında da, Mavi Bayraklı Saralkent Plajına özellikle araçları ile gelecek olan misafirlerimizin giriş yapacağı bütün yolları tek bir noktada toplayıp güvenliği en üst düzeye çıkartarak tatile gelen vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için bir çok önlem aldık.

GİRİŞ ÜCRETİ YOK

Özellikle sosyal medyada son zamanlarda dolaşan çok ilginç bir söylenti var. Mavi Bayraklı Saralkent Plajına giriş ücretli olacak. Bizim Belediye Olarak aldığımız böyle bir uygulama söz konusu değildir, olamazda. Ücrete tabi tuttuğumuz tek uygulama sahil bandında bulunan park alanlarından alınacak ücrettir. Bu uygulamamız sebebi ise ilçemize araçları ile gelecek olan vatandaşlarımızın gelişi güzel araçlarını park etmesinin önüne geçerek, düzenini sağlamak ve trafiği düzene sokmak. Bu uygulamayı yaparken de yine Mavi Bayraklı Saralkent Plajına gelen tatilcilerimizi üzmeden, diğer bölgelerde uygulandığı gibi saatlik uygulama ile fahiş paralar alınmadan, cüzi bir sabit ücret alınacaktır dedi.

AMAÇ, KÖTÜ REKLAM

Ali Kangal, bu yaz sezonu için Saralkent Halk plajında büyük yatırımlar yaparak bölgede hiç yapılmamış tesisleri hayata geçirdik. Bunu yapmamızda ki en büyük amaç, ilçemizin değerini çok daha arttırmak.Yaptığımız bu muazzam uygulamaların halkın büyük teveccühüne mazhar olması, bazı kesimlerin rahatsızlık duymasına neden oldu sanırım. Fakat bizim amacımız ve gayemiz, sadece hizmet etmek, ilçemizde yaşayan halkımızın ve misafir olarak gelen vatandaşımıza en iyi, en kaliteli hizmeti sağlamak için büyük çabalar gösteriyoruz. Bu gösterdiğimiz çabanın farklı yerlere çekilmesi, vatandaşlarımıza yaptığımız hizmetlerin çarptırılması, bizleri üzmektedir. Fakat ne olursa olsun amacımız belli, bu yaz sezonunu en iyi şekilde geçirerek, Mavi Bayraklı Saralkent Halk Plajını bir marka yaparak bölgede cazibe merkezi olacağız dedi. Vatandaşlarımız saatlerce yol giderek bu hizmetlere ulaşmak için ciddi paralar harcamaması için bölgemizi cazibe merkezi haline getireceğiz.    

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom