Karamürsel Bayramlaşıyor

Karamürsel Kültür Merkezin'de bayramlaşma töreni düzenlendi.

Karamürsel Bayramlaşıyor Karamürsel Haber

Karamürsel Belediye Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende konuşan Karamürsel Belediyesi Başkanı İsmail Yıldırım, bayramların, birlik ve beraberliğin arttığı, millet olma duygusunun en üst düzeyde yaşandığı günler olduğunu söyledi.

GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜ

Bu gün büyüklerin, akrabaların unutulmaması, bayramın birlik ve beraberlik içerisinde idrak edilmesini arzuladıklarını belirten Yıldırım, "Bu duygu ve düşüncelerle Karamürsel halkının, milletimizin ve İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyorum. Bayramın, başta ilçemiz halkı olmak üzere, ülkemize ve tüm İslam alemine, sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum." diye konuştu.

Konuşmanın ardından protokol ve vatandaşlar bayramlaştı. Yıldırım, bayramlaşmaya gelen çocuklara bayram harçlığı verdi.

Protokol üyeleri, daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü polis noktası ve Gazanfer Bilge Çocuk Yuvası'nı ziyaret etti.

Bayramlaşma törenine Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Sadık Eroğlu, Karamürsel Emniyet Müdürü Coşar Özler, İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mustafa Özyazıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, MHP İlçe Başkanı Çetin Öksüz, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Aydın, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom