Karamürsel'de SAADET'li Bayramlaşma

Saadet Partisi Karamürsel Teşkilatı, Ramazan bayramı münasebetiyle bugün SP Karamürsel teşkilat binasında düzenlediği bayramlaşma programında bir araya geldi.

Karamürsel'de SAADET'li Bayramlaşma Siyaset

Saadet Partisi Karamürsel Teşkilatı, Ramazan bayramı münasebetiyle bugün SP Karamürsel teşkilat binasında düzenlediği bayramlaşma programında bir araya geldi.

Programa, Karamürsel İlçe Başkanı İsmail Aydın yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, Saadet Partisi Kocaeli İl Tanıtma Başkanı Ahmet Özen ile partililer katıldı. Konuşma yapan İlçe Başkanı İsmail Aydın, Ramazan Bayramı’nın ülkemiz, milletimiz ve İslam dünyası için güzel günlere vesile olmasını ve yakın coğrafyamız başta olmak üzere yaşanan acıların sona ermesini diledi.

 

 MÜLTECİ KAMPLARI

Zulüm ve savaş altında olan milyonlarca insanın yine bir bayramı evsiz, yurtsuz, aç ve susuz karşıladığını vurgulayan Aydın, dünyada yükselen en can yakıcı seslerin İslam dünyasından geldiğini ifade etti. İsmail Aydın, “Yüz binlerce hatta milyonlarca insan mülteci kamplarında evlatlarından, ailelerinden ayrı, yakınlarının durumundan habersiz yaşam mücadelesi veriyor. Milyonlarca insan bir tas sıcak yemek bekliyor. İslam coğrafyası bir Ramazan Bayramı’nı daha hüzünlerle ve ıstıraplarla geçiriyor. Yaralı yüreklerin çığlıkları adeta Semaya yükseliyor” diye konuştu. Partililerin birbirlerinin bayramlarını kutlamasının ardından ikram edilen çay ile sohbet ettiler.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom