Ak Parti Karamürsel Bayramlaşma Programı

Ak Parti Karamürsel İlçe Başkanlığında Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

Ak Parti Karamürsel Bayramlaşma Programı Siyaset

Parti binasında gerçekleştirilen bayramlaşma programına Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Ak Parti ilçe Başkanı Recep Demirel, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Aydın, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Adem Özgüneş, belediye meclis üyeleri, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Ak Parti İlçe Başkanı Recep Demirel bayramlaşmaya katılanlarla tek tek ilgilenerek herkesin ramazan bayramını kutladı.

Bayramlaşma programında konuşma yapan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Türkiye’ye karşı terör örgütleri tarafından yapılan oyunlara karşı birlik ve beraberlik içerisinde olunması gerektiğini açıklayarak “Tüm dünyaya örnek olan bir lidere sahibiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan öncülüğünde birlik ve beraberlik içerisinde olarak bu terör olaylarını bitireceğiz. Çok şükür ülkemizde ramazan bayramımızı huzur içerisinde kutlayabiliyoruz. Dünyada bizim kadar şanslı olmayan Müslüman kardeşlerimiz var, Rabbimiz onların yardımcısı olsun” dedi.

Kocaeli milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Karamürsel’de çok güzel bir yönetimin olduğunu belirterek, “Karamürsel çok huzurlu ve sakin bir ilçe, bu ortamı sağlayan sizlere çok teşekkür ediyor, mübarek ramazan bayramınızı kutluyorum” dedi.

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom