Pokemon GO İOS ve Android İçin Çıktı!

Heyecanla beklenilen Pokemon GO, birkaç ülkede de olsa nihayet Android ve iOS platformları için çıktı. Peki Pokemon GO ülkemizde nasıl oynanır? İşte cevabı!

Pokemon GO İOS ve Android İçin Çıktı! Teknolji

Uzun bir süredir merakla beklenilen Pokemon GO, nihayet Android ve iOSplatformlarındaki yerini aldı. Bir dönemin çocukluğuna damgasını vuranPokemon, arıtılmış gerçeklik üzerine kurulu bu oyun sayesinde artık hayatımızda!

16-07/06/pokemon-go.png

Pokemon GO Nihayet Çıktı!

Ücretsiz olarak uygulama mağazalarındaki yerini alan Pokemon GO,Pikachu, Venusaur, Charizard ve daha birçok pokemonu gerçek dünyaya getiriyor.

Telefonunuzun kamerasını aracılığıyla arıtılmış bir gerçeklik üzerine kurulu oyunda Pokemon avına çıkabilir ve tıpkı Ash gibi bir Pokemon eğitmeni olabilirsiniz.

Tabletlerle uyumlu olmayan Pokemon GO için ilk olarak yalnızca Avustralya ve Yeni Zelanda’da indirilebilir durumda olduğu ve diğer ülkelerin biraz daha beklemesi gerektiği de Nintendo tarafından açıklandı.

 

Pokemon GO Türkiye’de Nasıl Oynanır?

Henüz resmi olarak ülkemizde indirilmeye sunulmayan oyun, bazı yamalıAPK sürümleri sayesinde ülkemizde de oynanabiliyor. Ancak resmi olmayan bu sürümlerin telefonunuza zarar verebileceğini de unutmamakta fayda var.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom