Karamürsel'de Büyük Yangın

Karamürsel 4 Temmuz mahallesi 1156. Sokakta bulunan bir ev, bir samanlık ve bir ahır yandı. Ahırda bulunan hayvanlar son anda kurtarıldı.

Karamürsel'de Büyük Yangın Karamürsel Haber

Yangın’da çıkan duman, Karamürsel’in diğer ucundan görüldü

Karamürsel’de öğlen saatlerinde çıkan yangında bir ev, bir ahır ve bir samanlık tamamen yandı. Yangını fark eden yan komşu ahırdan hayvanları son anda çıkardı.

Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi 1156. Sokakta No:14 adresinde yaşamakta olan Ahmet ve Yusuf Kıvanç kardeşlere ait bir ev, bir ahır ve bir samanlık tamamen yandı. Yangının aşırı derecede ısınan samanlıktan çıktığı rüzgarın etkisi ile bir anda büyüyerek bütün her yeri sardığı belirtildi. Yangını fark eden yan komşuları Celal Kara, yangını fark etmesi ile hemen itfaiye ekiplerine haber verdiğini ve sonrasında işyerinde bulunan ekibi ile yangına müdahale ettiklerini bildirdi.

Hayvanlar telef olmaktan son anda kurtuldu

Yangına müdahale eden Celal Kara, ahırda hayvanları son anda fark ettiğini ve ilk olarak hayvanları ahırdan çıkardıklarını dile getirdi.

İtfaiye Büyümeden Engelledi

Karamürsel ve çevre ilçelerden gelen birçok itfaiye ekipleri yangını çok büyümeden ve çevredeki ormanlık araziye ulaşmadan söndürdü. Zamanında yapılan müdahale ile mahallede bulunan diğer evlere sıçraması engellenen yangın uzun bir uğraşın ardından kontrol altına alındı.Yangının soğutma çalışmaları hala devam ediyor. 

Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom