Yalova 24 Saatte, 4 kez sallandı

Akşam saatlerinde yine, Yalova sallandı bu gün gün içinde küçük, büyük 4 deprem yaşayan Yalova'da son deprem 21:20'de 1.3 şiddetinde Yalova açıklarında olurken

Yalova 24 Saatte, 4 kez sallandı Karamürsel Haber

Akşam saatlerinde yine, Yalova sallandı.Bugün, gün içinde küçük, büyük 4 deprem yaşayan Yalova’da son deprem 21:20'de 1.3 şiddetinde Yalova açıklarında olurken., bir önceki deprem Saat:20.28' de Yalova açıklarında meydana geldi. Saat 17.15 sularında Marmara açıklarında deprem meydana geldi.

Marmara Denizi açıklarında saat 17.20'de 3.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem İstanbul'un birçok ilçesi, Yalova ve Bursa'da da hissedildi. Deprem, Marmara Denizi'nin 5 kilometre derinliğinde meydana geldi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem araştırma enstitüsü verilerine göre depremin yerin 5 km derinliğinde gerçekleştiği ve Richter Ölçeği'ne göre 3.5 şiddetinde olduğunu belirtildi.

Deprem sonrası herhangi bir yaralı haberi bildirilmezken kısa süreli panik yaşandı. 

KANDİLLİ  REVİZE  ETTİ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi depremin şiddetinin 3.6 olarak revize ederken yerin 6.8 kilometre derinliğinde olduğunu belirtti.

BUGÜN  İKİNCİ  DEPREM

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi verilerine göre bugün yine Yalova açıklarında saat 15.20'de 2.0 şiddetinde bir deprem meydana gelmişti. 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom