Yaşar Şanlı ve Süleyman Pekin'den Bakır Madenliler Derneğine Ziyaret

Yaşar Şanlı ve Süleyman Pekin Bakır Madenliler Derneğini ziyaret etti.

Yaşar Şanlı ve Süleyman Pekin'den Bakır Madenliler Derneğine Ziyaret Karamürsel Haber

Türkiye Kamu Sen İl ve Türk Eğitim Sen I Nolu Şube Başkanı Yaşar Şanlı ile Selçuklu Düşünce Kuruluşu Başkanı Süleyman Pekin, Karamürsel Bakır Madenliler Kültür Derneği Başkanlığı’na seçilen Önder Kaymaz ve yeni Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Dernek Ofisinde gerçekleşen ziyarette söz alan Yaşar Şanlı, Önder Kaymaz’ın gerek Türk Eğitim Sen ve gerekse Kamu Sen bünyesinde yararlı çalışmaları ve projeleriyle tanındığını, TÜRKAV’ın Kocaeli Şube Başkan Vekilliği görevini de layıkıyla yaptığına dikkat çekerek “bakır Madenliler Derneği Karamürsel’in en aktif derneklerinden biri, bunu Kocaeli basını ve sosyal medyadan da görüyoruz. Bizler her konuda Önder Bey’e ve sizlere destek olacağız. Böylesine aktif bir arkadaşımızı Bakır Madenliler Dernek Başkanı olarak görmekten mutluluk duyuyoruz. Kendisine ve yeni Yönetim Kurulu Üyelerine başarılar diliyoruz…”dedi.

Bakır Madenliler Dernek Başkanı Önder Kaymaz Bakır Madenliler Derneği, Maden ilçesi , tarihçesi ve kültürü hakkında çeşitli bilgiler verdikten sonra “Gerek Türk Eğitim Sendikası İl ve İlçe Yöneticilerinin , gerek Selçuklu Düşünce Kuruluşu Kocaeli Şubesi’nin ve gerekse Türkiye Kamu Sen’in verdiği desteklerden mutluluk duyduklarını dile getirerek “Sizlerin ziyaretleri ve destekleri motivasyonumuzu arttırıyor. Dernek Yönetimi ve Üyelerimiz adına bu nazik ziyaretiniz nedeniyle teşekkür ediyoruz…”dedi.

Bakır Madenliler daha sonra misafirlerine yöresel tatlılarından ikram ettiler.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom