Erkek çocuğa, iğrenç sapıklık

Karamürsel’de yaşanan olayda 12 yaşındaki bir erkek çocuğunun yaz tatilini değerlendirmek amacı ile yardım etmek amacı ile aile dostlarının yanında Karamürsel

Erkek çocuğa, iğrenç sapıklık Karamürsel Haber

Küçücük Erkek Çocuğunu Taciz Etti

Karamürsel’de yaşanan olayda 12 yaşındaki bir erkek çocuğunun yaz tatilini değerlendirmek amacı ile yardım etmek amacı ile aile dostlarının yanında Karamürsel merkezde bulunan bir iş yerinde yardım etmeye başlayan küçük çocuk. Bu iş yerine gelip giden ve daha sonrada küçük çocuğun ismini ve soy ismini öğrenerek onu sosyal medya hesabından ekleyen ( O.Ç ) İsimli kişi sosyal medya hesabına ulaştığı küçük çocuğu cinsel içerikli mesajlar ile taciz ettikten sonrada evine davet eden kişi hakkında soruşturma başlatıldı.

Annem görürse kızar

Kendine mesaj atan babası yaşındaki kişi, sakın yazdıklarımı sakın annene yâda kimseye gösterme, bu mesajları annen görürse kızar diyen kişinin attığı mesajlar inanılır gibi değil.

Mastürbasyon yapmayı biliyor musun?

Çocuğu yaşındaki küçük çocuğa sen mastürbasyon yapmayı biliyor musun diye mesajlar atan kişi küçük çocuğun “ABİ” neden böyle şeyler yazıyorsun demesi üzerine “sen” bana kızdın sanırım diye mesajlar atarak yanına çağırarak, benim evim boş istersen gel oturur bir şeyler yaparız diyerek evine davet etti.

Son anda fark ettiler

Küçük çocuğu, okulların tatil olması ile birlikte bir yakının dükkânına veren ailesi, bu yaşanan duruma inanamadıklarını ve olayı öğrenir öğrenmez hemen emniyete giderek şikayetçi olduklarını bildirdiler. Polis olayla ilgili tahkikat başlattı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom