Karamürsel'de Demokrasi Nöbetinde Şehitler İçin Dualar Edildi

Karamürsel İlhan Çınar alanı, darbe girişimine karşı demokrasiye sahip çıkan vatandaşlarla doldu taştı. Meydanda toplanan yüzlerce kişi darbe girişiminde şehit olanlar için dua etti.

Karamürsel'de Demokrasi Nöbetinde Şehitler İçin Dualar Edildi Karamürsel Haber

Karamürsel İlhan Çınar alanı Karamürsel Belediyesi önünde, darbe girişimini protesto etmek ve birlik ve beraberlik mesajı vermek için toplanan yüzlerce kişi demokrasi nöbetinde biraraya geldi.

Ellerindeki Türk bayraklar ile adeta demokrasi şöleni yaşayan vatandaşlar, darbe karşıtı sloganlar attı. Darbe girişimi sırasında açılan ateşle şehit olanlar için  dualar edildi. 

Demokrasi nöbetine Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Sadık Eroğlu, Karamürsel Emniyet Müdürü Coşar Özler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, Parti Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları ve vatandaşlar katıldı.

Karamürsel Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mesut Çetinkaya sosyalmedya hesabında yaptığı paylaşımda ''Demokrasi şehitlerimiz'e dualarımızı gönderdik. Demokrasi nöbetimize devam ediyoruz'' dedi.

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom