TTNET'den Darbe Girişimi Sonrası Vatandaşa Destek

TTNET Darbe girişimi sonrası kullanıcılarının hızlı bir şekilde İnternet kullanmaları ve sorun yaşamamaları için kotaya 10 GB eklendi.

TTNET'den Darbe Girişimi Sonrası Vatandaşa Destek Teknolji

TTNET Darbe girişimi sonrası kullanıcılarının hızlı bir şekilde İnternet kullanmaları ve sorun yaşamamaları için kotayı kaldırdı.

Gazetemiz okuyucularından sabah erken saatlerde almaya başladığımız mailler doğrultusunda AKK'nı dolduran kullanıcılara hız testi yaptırttık.

AKK'ı dolanlar internet hızlarının normalden daha hızlı olduğunu belirtti.

Türk Telekom'dan yapılan basın açıklamasında ücretsiz kullanılacak olan hizmetler arasında yer almayan internet hızlandırması, vatandaşı bir an olsun mutlu etmeye yetti.

Türk Telekom'un diğer bir açıklaması şöyle ''Dün açıkladığımız iletişim seçeneklerine ek olarak Tüm Türkiye'de evde/işte internet müşterilerimize 1 hafta boyunca ekstra 10GB internet tanımlanacaktır.'' 

BuberGroup ailesi olarak Türk Telekom'a bu duyarlı davranışı için firmamız ve vatandaşlarımız adına teşekkür ederiz.

 

Türk Telekom Basın açıklaması:

Değerli basın mensupları,

Türk Telekom olarak ülkemizin karşı karşıya kaldığı darbe girişiminin büyük bir kararlılık ve milli iradenin gücüyle bertaraf edilmiş olmasını memnuniyetle karşılıyor; bu uğurda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet; yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Kesintisiz hizmet vermeyi sürdürmek ve tüm müşterilerimizin iletişim ihtiyacını karşılamak üzere tüm önlemleri almış bulunmaktayız. Bu kapsamda aşağıdaki hizmetleri ücretsiz olarak sunacağız.

  • Mobil hatlı müşterilerimizin kullanımı için ücretsiz dakika ve internet yüklemesi
  • Tüm Türkiye’ye Türk Telekom Wi-Fi noktalarında 1 hafta boyunca ücretsiz internet kullanımı
  • Tüm Türkiye'de 1 hafta boyunca ankesörlü telefondan şehiriçi ve şehirlerarası aramalarda ilk 5 dakika ücretsiz konuşma
  • Tüm Türkiye'de ev telefonu kullanan bireysel müşterilerimize 1 hafta boyunca şehir içi ve şehirler arası 3 bin dakika ücretsiz konuşma

İlave olarak 17 Temmuz Pazar günü tüm Türk Telekom ofisleri müşterilerimizin iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere açık olacaktır.

81 ilde görev yapan tüm Türk Telekom personeli, görevinin başında olup, halkımızın iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışmalarına devam etmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur,
Türk Telekom A.Ş. ​​​

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom