İŞTE BÜYÜKŞEHİR'DE GÖREVDEN ALINAN İSİMLER

Hükümet, darbe girişimi sonrası cemaati bitirmek ve devlet kurumlarından temizlemek için düğmeye bastı, sıra belediyelere geldi. Paralel yapıyla ilgili

İŞTE BÜYÜKŞEHİR'DE GÖREVDEN ALINAN İSİMLER Bölgesel

Geçtiğimiz cuma günü yapılmak istenen darbe girişimi verilen mücadele sonrasında geri püskürtülmüştü. Bunun üzerine başlatılan soruşturmalar kapsamında çok sayıda üst rütbeli jandarma personeli gözaltına alındı ve tutuklandı. Daha sonra ise bir adım daha atan hükümet, cemaate yakınlığıyla bilinen isimlere karşı operasyon başlattı.

Hükümet, darbe girişimi sonrası cemaati bitirmek ve devlet kurumlarından temizlemek için düğmeye bastı, sıra belediyelere geldi. Paralel yapıyla ilgili Büyükşehir de harekete geçti.

OPERASYONLAR  SÜRÜYOR

Hükümetin belediyelere yönelik de yapacağı soruşturma öncesinde geçtiğimiz akşam Gölcük’te iki kişi görevinden alınmıştı. Gölcük Belediyesi’nin ardından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde de 17 kişi görevden alındı. Görevden alınanlar arasında üst düzey kişiler de bulunuyor. Operasyonun önümüzdeki günlerde diğer belediyelerde de sürmesi bekleniyor.

 

BÜYÜKŞEHİR'DE  GÖREVDEN  ALINAN  İSİMLERDEN BAZILARI

Terminaller Şube Müdürü Ramazan Has

Yönetim Bilgi Sistemleri Şube Müdürü Selim Alatepe

Park ve Bahçeler Şube Müdürü Ali Kemal Dilaver

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom