”Demokrasi Nöbeti” tutan vatandaşlara Çılgın Tombik Döner’den örnek davranış!

İlhan Çınar alanında ”Demokrasi Nöbeti” tutan vatandaşlara Çılgın Tombik Döner sahibi İsmail Şen’den büyük destek geldi.

”Demokrasi Nöbeti” tutan vatandaşlara Çılgın Tombik Döner’den örnek davranış! Karamürsel Haber

İlhan Çınar alanında ”Demokrasi Nöbeti” tutan vatandaşlara Çılgın Tombik Döner sahibi İsmail Şen’den büyük destek geldi. Gerçekleşen Demokrasi yürüyüşünün ardından alanda nöbet tutan vatandaşlara yüzlerce dürüm döner dağıtan Çılgın Tombik Döner’in bu davranışı büyük taktir topladı.

 

15 Temmuz Cuma gecesi yapılan darbe girişimine karşı halk büyük bir direnç göstererek darbeyi püskürttü. Vatani görevi başarıyla yerine getirdi. Bu tarz alçak saldırıların tekrar yaşanmaması için Türkiye’de bütün meydanlarda olduğu gibi Karamürsel’de ”Demokrasi Nöbeti’yle” meydanları doldurmaya ve vatanına sahip çıkmaya devam ediyor.

 

Karamürsel İlhan Çınar alanında  ‘Demokrasi Nöbeti” tutan vatandaşlara Çılgın Tombik Döner’den destek geldi. Vatandaşlara yüzlerce dürüm döner ikram eden Çılgın Tombik Döner işletme sahibi İsmail Şen “Milletimizin her zaman yanındayız” dedi. Şen, “Bizim bugünlere gelmemizde en büyük etken olan Karamürselli vatandaşlara burada döner dağıtmışız çok mu? Bizimkisi karınca misali bu demokrasi nöbetinde halkımızın ve devletimizin yanında yer almak için ufak bir çalışma. Umarım diğer esnaflarımıza da örnek olur.” şeklinde konuşarak milletinin, devletinin, ülkesinin yanında olduğunu vurguladı.

Vatandaşlar döner ikramından dolayı Çılgın Tombik Döner çalışanlarını tebrik etti.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom