Karamürsel Atatürkçü Düşünce Derneği Darbe Girişimini Lanetledi

Karamürsel Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD) darbe girişimini kınadı

Karamürsel Atatürkçü Düşünce Derneği Darbe Girişimini Lanetledi Karamürsel Haber

Atattürkçü Düşünce Derneği Karamürsel Şubesi, darbe girişimini kınayan yazılı bir basın açıklaması yaptı.

 

DARBECİLERİ LANETLİYORUZ

Tüm ulusumuzun acı ve dehşetle yaşadığı 15 Temmuz darbe girişimi nedeniyle  çatışmalarda darbeci hainlere karşı mücadele verirken hayatını kaybeden asker-polis ve vatandaşlarımızın acısını hep birlikte yaşıyoruz. Bu süreçteki tesellimiz, ulusumuzun darbecilere karşı tek yürek olarak karşı durması ve Hakimiyetin Milletimizde olduğunu bir kez daha göstermesidir.

Atatürkçü Düşünce Derneği, hiçbir koşulda Anayasal ve yasal düzen ile tüzüğü dışına çıkmayan, çıkmayacak olan kamu yararına çalışan bir demokratik kitle örgütüdür. Cumhuriyet Devrimlerinin ve Atatürk İlkelerinin yılmaz savunucusudur. Darbe girişimcisi Gülen cemaati yanında her türlü çağ dışı, bölücü, yıkıcı, ırkçı, ayrımcı örgütlenmelerle mücadele etmiş ve etmektedir. Bu mücadelesinde de kurulduğu ilk günden itibaren başta kurucu Genel Başkanı Prof. Dr. Muammer Aksoy olmak üzere pek çok önderini bu örgütlerin kahpe ve korkak cinayetlerine kurban vermiştir.

Atatürkçü Düşünce Derneği, 8 yıl önce de FETÖ adı verilen bu darbeci örgütün hedefi olmuş, “Ergenekon” kumpasında Genel Başkanı başta olmak üzere pek çok yöneticisi Silivri zindanında esir alındıktan sonra aklanmıştır.

Atatürkçü Düşünce Derneği, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası ilan edilen OHAL koşullarında da doğrultusunu ve tutarlılığını koruyacak, uygulamaları dikkatle izleyecek, hukuk dışı her türlü hareketin karşısında olacaktır.

Karamürsel Halkı ve Kamuoyuna önemle duyurulur.

 

Münteha PURUT

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD)

Karamürsel Şub.yön.kurulu

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom