Bizimkocaeli Gazetesinden Kamuoyuna Duyuru

Kocaeli'de Paralel yapı FETÖ soruşturması kapsamında kapatılan 3 gazeteden biri olan Bizimkocaeli gazetesi internet sitesinde bir duyuru yayınladı.

Bizimkocaeli Gazetesinden Kamuoyuna Duyuru Bölgesel

Kocaeli'de Paralel yapı FETÖ soruşturması kapsamında kapatılan 3 gazeteden biri olan Bizimkocaeli gazetesi internet sitesinde bir duyuru yayınladı.

Bizimkocaeli gazetesinin giriş sayfasında çıkan duyuru şu şekilde : 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur;

Bizim Kocaeli Gazetesi, 27.07.2016 tarihli Kanun Hükmünde Kararname’yle kapatılmıştır. Kararnamenin Resmi Gazete’de yayınlanmasının ardından İl Emniyet Müdürlüğü ve Maliye’ye bağlı ekipler gazetemize gelerek saat 23.00 sularında resmi işlemlere başlamıştır. Gazetemizin imtiyaz sahibi ve genel yayın yönetmeni Güngör Arslan, İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınmış, ifadesine başvurulmak üzere emniyet müdürlüğüne götürülmüştür. Gazetemizin Çarşı Yapı AVM’de bulunan adresinde yer alan bütün elektronik cihazlara el konulmuş, yaklaşık 12 saat süren arama çalışmaları sonucunda gazetemiz mühürlenmiştir. İşçinin emekçinin sesi, haksızlığa uğrayan bütün kesimlerin tek adresi, halkın gazetesi Bizim Kocaeli’nin kararnamede yöneltilen FETÖ / PDY terör örgütüyle uzaktan yakından en ufak bir bağı yoktur. Kentin sesi Bizim Kocaeli Gazetesi olarak tüm okuyucularımızın manevi desteğini hissediyor ve teşekkür ediyoruz. 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom