Komutan Nerede?

Komutan Nerede? Köşe Yazısı

Jandarma Komutanı Nerede?

Karamürsel’de bir önceki dönem Jandarma Komutanı olarak görev yapmış olan, Yüzbaşı, Sadık Çetin’den darbe gününden bu yana, haber yok!

Peki, ama bu adam nerede?

Bir çok takipçim gibi bende bu konuyu çok merak ettim.

Son aldığım bilgilere göre, darbenin olduğu gece Karamürsel’den arkadaşlarını arayarak burada bir şeyler oluyor ama anlayamadım!

Sizler hakkınızı helal edin diyerek helallik istedikten sonra ne gören, ne haber alan var.

Eşine bile gösterilmeyen Çetin’in durumu merak konusu oldu!

O kadar çok kişi sordu ki, inanın bende çok merak ettim!

Gerekli yerlere müracaat ederek bilgi istedim.

Fakat hala elime ulaşan somut bir belge yok.

Karamürsel’de görev yaptığı dönemde birçok başarıya imza atan ve hatta ilçemizde dünya evine giren, vakit buldukça Karamürsel’e ziyarete gelen eski Jandarma Komutanımızdan haber alamamak beni ve bir çok kişiyi inanılmaz üzüyor.

İlçemizde görev yaptığı sürede, gerek efendiliği ile gerekse halka karşı olan tutum ve davranışları ile bir çok kişi tarafından sevilen Çetin'den haber bekleniliyor.

Özellikle ilçemizde görev yapmış, ilçemize emek vermiş, katkıda bulunmuş, kimseyi unutmadım, unutmamda. Şahsen bu komutanımızdan haber alınamaması beni çok üzdü.

Umarım kısa zamanda bir bilgi elime ulaşır ve sizlerle de paylaşırım.

 

 

KARAMÜRSEL'Lİ TATİLCİLER  ŞİKÂYETÇİ

 

Hafta sonu arkadaşımın Zümrüt Kent’te bulunan yazlığına giderken, tam sahile indiğim anda bir hanımefendi seslendi, Ercan bey bakar mısınız diyerek. Bende buyurun dedim ve hanımefendi anlatmaya başladı. Öncelikle bu şikâyetimi mutlaka gündeme getirin diyerek başladı sözlerine, tatil için İstanbul'dan Kayacık mahallesi Feneryolu caddesinde bulunan yazlığına geldiğini, fakat yeni yapılan sahil şeridinden ötürü toz duman olan sahil bandı yüzünden evlerinde tıkılıp kaldıklarını, zaten kısa olan tatil sürelerinin toz duman içinde geçtiğini ve inanılmaz mağdur olduklarını dile getirdi. Evet, belediye çok güzel bir proje yapıyor kesinlikle takdir ediyoruz, fakat bu toz duman yüzünden özellikle hafta sonu tatil için geldikleri yazlıklarında rezil, rüsva olduklarını paylaştılar. Yetkililerden bu konuyu bir ele almalarını en azından bu toz dumana bir çare bulunmasını istediler. Elçiye zeval olmaz, ben yazdım teyzecim…

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom