Okul Müdürleri OHAL Kapsamında Bir araya Geldi

Karamürsel Kaymakamı Ahmet NARİNOĞLU, OHAL kapsamında, Milli Eğitim Müdürü Murat ÇAKIR ve ilçede bulunan tüm eğitim-öğretim kurumları müdürleriyle Öğretmenevi salonunda bir araya geldi.

Okul Müdürleri OHAL Kapsamında Bir araya Geldi Karamürsel Haber

Karamürsel Kaymakamı Ahmet NARİNOĞLU, OHAL kapsamında, Milli Eğitim Müdürü Murat ÇAKIR ve ilçede bulunan tüm eğitim-öğretim kurumları müdürleriyle Öğretmenevi salonunda bir araya geldi.

Toplantıda Karamürsel Kaymakamı NARİNOĞLU, uyarılarda bulunarak yapılacak incelemelerde çok dikkatli ve hassas davranılması gerektiğini ifade etti. 15 Temmuz gecesinin ülkemiz adına bir dönüm noktası olduğunu, devletimizin bütünlüğüne kast etmek isteyenlerin hain bir kalkışma girişiminde bulunduğunu, bu olayın Sayın Cumhurbaşkanımızın kararlı ve dik duruşu, milletimizin de ferasetiyle engellendiğini; OHAL kararı gereği kamu kurumlarında çalışan personellerle ilgili uygulamalarda daha dikkatli davranılmasını, inceleme yapılırken kişi hakkının ve devletin mevcudiyetinin dikkate alınması gerektiğini; hukuk kuralları çerçevesinde bu mücadelenin en başarılı bir şekilde sonuçlandıracağını ifade etti.
Okul Müdürleri ve idarecilere verilen talimatlarda OHAL ile ilgili çıkan yasaları iyi takip etmeleri istenilerek talimatların hızlı ve seri şekilde uygulamaları istendi. Buna göre idarecilerin, OHAL çerçevesinde 24 saat çalışma esasi olduğundan telefon ve cep telefonlarınız her zaman özellikle aksam ve gece ulaşılabilir olmasına azami gayret göstermeleri, ilçe milli eğitimle sürekli irtibat halinde olmalarını istedi.


Karamürsel Kaymakamı Ahmet NARİNOĞLU, OHAL kapsamında tüm Okul ve Kurum Müdürlerinin gerekli güvenlik tedbirlerini alarak her an teyakkuz da olmaları gerektiğini hatırlattı ve başarı dilekleriyle sözlerine son verdi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom