Ahmet Aktürk 7 Gündür Kayıp, Aranıyor

Kartepe’de 25 Temmuz Salı günü ortadan kaybolan Ahmet Aktürk’ten bir daha da haber alınamadı.

Ahmet Aktürk 7 Gündür Kayıp, Aranıyor Bölgesel

Kartepe’de 25 Temmuz Salı günü ortadan kaybolan Ahmet Aktürk’ten bir daha da haber alınamadı.

Ailesi genç Ahmet’in izini bulmak, sesini duyabilmek için seferber oldu.

EVDEN ÇIKTI GERİ GELMEDİ
Kartepe Maşukiye Mahallesi Çınarlı Caddesi No:35’te oturan eski Rabak Fabrikası emeklisi Ali Aktürk ve Selma Aktürk’ün 2 çocuğundan biri Ahmet Aktürk (22), 25 Temmuz Salı sabahı işe gitmek için evden çıktı bir daha da kendisinden haber alınamadı.

Kartepe Belediyesi Sosyal ve Kültür Müdürlüğü personeli, aynı zamanda Maşukiye Spor Kulübü 2. Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Tuncay Aktürk’ün yeğeni olan genç Ahmet’i ailesi, yakınları her yerde arıyor.

Amca Tuncay Aktürk, “Askerden 6 ay önce geldi. Bekar. Kartepe’de yer alan Elimsan Fabrikasına çalışmak için başvuru yaptı ve kabul edildi. 25 Temmuz Salı günü ilk iş günü işe gitmek için sabah saatlerinde evden çıktı. Servise binmeden başka araca binip uzaklaşmış. Kendisinin cep telefonu kapalı ulaşamıyoruz. 7 gündür kayıp. Hala gelmedi. Her yerde arıyoruz. Yetkililerden yardım istiyoruz bulunması
için” dedi.

Tuncay Aktürk, yeğeni Ahmet Aktürk’ü gören, yerini bilen veya bilgi sahibi olanların 0536 385 87 87, 0532 763 97 78, 0536 527 45 31 numaralı telefonlardan veya en yakın emniyet birimine haber vermelerini istedi.

SON GÖRÜNTÜLERİ;

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom