Şehidimiz Var

PKK'lı teröristlerce yol kenarına park edilen bomba yüklü aracın infilak ettirildiği saldırıda şehit olan polislerden Hasan Koçer'in baba ocağına ateş düştü.

Şehidimiz Var Karamürsel Haber

PKK'lı teröristlerce yol kenarına park edilen bomba yüklü aracın infilak ettirildiği saldırıda şehit olan polislerden Hasan Koçer'in baba ocağına ateş düştü.

NOT: Karamürselden atandığı yönünde çıkan haberler asılsız çıkmıştır. Şehidimizin Karamürselle hiç bir bağı yoktur.

Bingöl'de PKK'lı teröristlerce yol kenarına park edilen bomba yüklü aracın infilak ettirildiği saldırıda şehit olan polislerden Hasan Koçer'in Kağıthane'deki baba evinde yas var.

Şehit polis Koçer'in Ortabayır Mahallesi Santral Caddesi'ndeki baba evine, Türk bayrakları asıldı. Evin önünde kurulan taziye çadırında Koçer'in yakınları, komşularının ve meslektaşlarının "başsağlığı" dileklerini kabul etti.

Şehidin babası Hamza, annesi Semra ve eşi Halide Koçer'in cenazeyi almak için Bingöl'e gittikleri ve gece saatlerinde İstanbul'a dönecekleri belirtildi.

Şehit Koçer'in çocukluk arkadaşı Mustafa Yılmaz, haberi dün gece saatlerinde öğrendiğini ve yıkıldığını söyledi.

Yılmaz, Koçer'in polis olma hayalini gerçekleştirdiğini belirterek, "Bunu yapanlar Allahı'ndan bulsun. 10 gün önce tayini çıkmıştı Bingöl'e. Eşyalarını dün yükledik kamyona. Daha kamyon oraya varmadan kardeşimin şehit olduğu haberini aldık. Mahalle olarak yıkıldık" diye konuştu.

Şehit Koçer'in taziye evine gelen bazı meslektaşları ise gözyaşlarına hakim olamadı.

Hasan Koçer'in cenazesinin, Eyüp Sultan Camisi'nde yarın öğle vakti kılınacak namazın ardından Edirnekapı Şehitliği'nde toprağa verileceği bildirildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom