Pazar Günü Rota Yeni Kapı ve İl Merkezleri

Bu milletin vatanına, bayrağına, dinine, geleneğine, birliğine, huzuruna kastedenlerin kurduğu tuzakları başlarına geçiren milletim; zaferini taçlandırmak için 7 Ağustos Pazar günü (yarın) HAYDİ YENİKAPI'YA!..

Pazar Günü Rota Yeni Kapı ve İl Merkezleri Bölgesel

NOT : Karamürsel için 07 Ağustos 2016 pazar günü öğlen 11-12 arası Karamürsel Terminalinden araçlar kaldırılacaktır. Katılmak isteyenler en geç 12:00'de Karamürsel Terminalinde hazır olmalıdır.

Bu milletin vatanına, bayrağına, dinine, geleneğine, birliğine, huzuruna kastedenlerin kurduğu tuzakları başlarına geçiren milletim; zaferini taçlandırmak için 7 Ağustos Pazar günü (yarın) HAYDİ YENİKAPI'YA!..

Dinini diyanetini, maneviyatını, tüm kutsallarını kullanarak seni aldatan şarlatanların bir daha seni aldatmaya kalkışamaması için HAYDİ YENİKAPI'YA!..

Yerli, millî görünüp milletine, millî değerlerine düşman olan; milletini, devletini yok etmek için can atanlarla iş tutan vatan hainlerine haddini bildirmek için HAYDİ YENİKAPI'YA!..

İçine fitne tohumu ekip, seni şucu bucu diye ayırıp, bölüp parçalayıp yutmak isteyen sırtlanlara karşı uyanık olmak, bir olmak, diri olmak için HAYDİ YENİKAPI'YA!..

Farklı görüşlere sahip olsan da ülkeyi yönetenleri sevmesen de mesele vatan, millet olduğunda tüm ayrılık gayrılıkları bir kenara bırakıp vatanına, milletine sahip çıktığını göstermek için HAYDİ YENİKAPI'YA!..

Bu vatanı, dış güçlere de onlarla iş birliği yapan hainlere de bırakmayacağını; vatan, millet, bayrak, ezan uğruna gerektiğinde ölümü göze alacağını göstermek için HAYDİ YENİKAPI'YA!..

 

Kim olursan ol, ne olursan ol, hangi fikre ve siyasi görüşe sahip olursan ol; bir vatanperversen, kendini bu topraklara ait hissediyorsan; tekrar aynı felaketleri yaşamamak için, darbecileri bir daha böyle bir alçaklığa cüret edemeyecek şekilde inlerine sokmak için, bu toprakların asıl sahibinin sen olduğunu gösterip sana rağmen bu topraklarda hiçbir şey yapılamayacağını tüm dünyaya göstermek için HAYDİ YENİKAPI'YA!.. HAYDİ BİRLİK OLMAYA!..

Sen yoksan bir eksiğiz, bizi yalnız bırakma; haydi sen de bize katıl!..

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom