Daha kaç çocuk ölmeli ?

4.Temmuz mahallesi 2171. sokakta meydana gelen kazada 10 Yaşındaki bir çocuk yaşamını kaybetmişti. Fakat geçen onca zamana rağmen hala önlem yok.

Daha kaç çocuk ölmeli ? Karamürsel Haber

Geçtiğimiz günlerde   4.Temmuz mahallesi 2171. sokakta meydana gelen kazada 10 Yaşında ki bir çocuk umursamaz şekilde yola dökülen molozlar yüzünden oynamakta olduğu bisikleti ile geçirdiği kaza sonucu yaşamını kaybetmişti. Yolun kenarında adeta bir set olarak aylardır duran molozlar yüzünden yitirilip giden bir cana rağmen hala molozlar orada duruyor. Gazetemizi arayarak ve whatsapp hattindan fotoğraf yollayan mahalle sakinleri İsyanda!

Hala bu molozlar burada ölüm saçıyor

Mahalleli yaşanan bu acı olayın ardından çocuklarını sokağa çıkartmaya korktuklarını, hiç bir yetkilininde bu pisliğe bir çözüm bulmadığını dile getirdi.

Torunlarımı dışarı çıkaramıyorum

Yaşlı bir takipçimız İstanbul'dan torunlarının geldiğini fakat korkudan çocukları dışarı çıkartamadığını bildirdi.

Aşağıda uçurum var

Yolun kenarında bulunan evlerin eskiden duvarlarının çok yüzsek olduğunu söyleyen mahalle sakinleri, elektirik kurumu mahallede direk dikmek için yolu yükseltti, bu nedenle artık duvarlar çok kısa ve altı uçurum! Yetkililerin bu konu ile derhal ilgilenmesi gerekiyor, yoksa burada daha çok acı yaşanır diyen mahalle sakinleri yetkilileri göreve davet etti.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom