Sayın valim, bu polisleri kim koruyacak?

Karamürsel'de yeni kurulan polis noktası 4 direk, 1 branda. Durumu gören yazlıkçılar isyan etti.! Bu güneşim altında, yolun kenarında ölsün diye mi yolladınız polisleri?

Sayın valim, bu polisleri kim koruyacak? Karamürsel Haber

Yazlıkçılar polis noktasına isyan etti.! Sayın Valim bu polisleri kim, koruyacak?

Polis bizi korusun diye buraya koymuşsunuz fakat bu yolun ortasında bir brandanın altında polisi kim koruyacak diyerek sitem ettiler. Yolun kenarına yeni kurulan bu güvenlik noktasında polisin ne kendini koruyacak bir yeri, nede kafasını sokup sığınacağı bir kulübesi dahi yok.!

Polis noktasına, halk büyük tepki gösterdi

Kocaeli, Karamürsel’de Kayacık mahallesi D-130 Karayolu Yalova istikametinde bulunan polis noktasına yazlıkçılar isyan etti. Polisin canı yok mu nedir bu eziyet. Ülkemizde terör olayları ve darbe girişiminin sonrasında bir çok il ve ilçede polis güvenlik noktası oluşturuldu. Karamürsel D-130 Karayolunda oluşturulan bu güvenlik noktalarından birisi, yaz tatili için bölgeye gelen yazlıkçıları adeta çılgına çevirdi. Herhangibir olası saldırı durumunda sığınıcakları, siper alacakları, kaçacakları hiç bir yer olmaması inanılır gibi değil diyen yazlıkçılar, konuyu yetkililere ilettiklerini belirttiler. Böyle bir rezillik nasıl olabilir? Bölgede tatil için yazlıklarına gelen tatilciler dört direk ve bir brandadan oluşan güvenlik noktasında nasıl olurda bu şekilde bir uygulama yapılabilir diyerek sitem ettiler. Terörün bu kadar gün yüzüne çıktığı bu günlerde hiçbir güvenlik önlemi olmayan ve hatta sağlıklı hiçbir koşul bulundurmayan böyle bir barakada polisler nasıl bırakılır anlamış değiliz diyen yazlıkçılar yetkililerin Türkiye’de bir örneği daha bulunmayan böyle bir polis noktası için derhal çözüm bulması gerektiğini belirttiler. Vatandaşlar bu

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom