BBP’nin Karamürsel’de İçler Acısı Durumu

Büyük Birliik Partisinin kurucu genel başkanı rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun Karamürsel’de kemiklerini sızlatacak görüntü Gücer İş Merkezinde ortaya çıktı.

BBP’nin Karamürsel’de İçler Acısı Durumu Karamürsel Haber

Büyük Birliik Partisinin kurucu genel başkanı rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun Karamürsel’de kemiklerini sızlatacak görüntü Gücer İş Merkezinde ortaya çıktı. Karamürsel’de her yerel seçimde belediye başkan adayı çıkartmayı başaran ve ilçede aldığı yüzde 2 dolayındaki oyu ile seçim sandıklarında adından söz ettiren BBP Karamürsel’de sahipsiz bırakıldı. 


Partinin Cumhuriyet Caddesi Gücer İş Merkezindeki ilçe binasının sahipsiz bırakılması sonrasında kiracı olarak bulunduğu yerden çıkartılan partinin teşkilatı iş merkezinde sahipsiz bırakıldı. BBP bayraklarının ilçe binasının önünde kapı önüne konulduktan sonra uzun süre alınmaması siyaset arenasında bir partinin bu durumlara düşürülmesinin içler acısı bir durum olduğu aktarıldı. Özellikle partinin kurucu genel başkanı rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun ruhuna karşı yapılan büyük saygısızlık olarak nitelenen bu duruma il başkanlığının sahip çıkması istendi. 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom