Şehidimiz Kadir Yıldız'ın Ailesine Şehitlik Beratı Ahmet Narinoğlu Verdi

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde Suriye sınırında arkadaşları ile nöbet tutarken şehit düşen onbaşı Kadir Yıldız’ın (21) ailesine, "Şehadet Belgesi" veren Kaymakam Ahmet Narinoğlu

Şehidimiz Kadir Yıldız'ın Ailesine Şehitlik Beratı Ahmet Narinoğlu  Verdi Karamürsel Haber

Şehidimiz Kadir Yıldız'ın Ailesine Şehitlik Beratı Ahmet Narinoğlu  Verdi

 

 

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde nöbet sırasında şehit olan Kadir Yıldız’ın ailesine Genelkurmay Başkanlığı tarafından “şehitlik beratı” takdim edildi.

Şehit Kadir Yıldız’ın evinde gerçekleştirilen törende Şehitin annesi Naciye, Babası Mustafa, kardeşi Tuğba ve babaannesi Samiye Yıldız (79) duygulu anlar yaşadı.

 

Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu yapmış olduğu konuşmada “Evladımız Kadir Yıldız’ın şehit olması ile hepimiz büyük bir üzüntü yaşadık. Onu unutmak asla mümkün değil, sizin evladınız artık devletimizin de evladı oldu. Bu şehitlik beratını sizlere takdim ediyorum” dedi.

Şehit ailesinin Ziyaretine  İlçe Emniyet Müdürü Coşar Özler,Kocaeli Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Mehmet Karadeniz, İlçe Müftüsü Yılmaz Küçük de hazır bulundu.Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu,Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım katıldı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom