CHP Karamürsel 93 yılını kutladı

CHP Karamürsel ilçe örgütü, CHP’nin kuruluşunun 93 yılı dolayısıyla Karamürsel sahilinde bulunan Atatürk Anıtına çelenk koydu.

CHP Karamürsel 93 yılını kutladı Karamürsel Haber

CHP Karamürsel ilçe örgütü, CHP’nin kuruluşunun 93 yılı dolayısıyla Karamürsel sahilinde bulunan Atatürk Anıtına çelenk koydu.
CHP Karamürsel ilçe örgütü tarafından partinin kuruluşunun 93. yılı dolayısıyla bir kutlama gerçekleştirdi. Karamürsel sahilinde bulunan Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen törene CHP Karamürsel ilçe başkanı Şinasi Yazar, İlçe yönetimi, partinin belediye meclisi üyeleri ile çok sayıda CHP ilçe örgütüne üye partililer katıldı.
CHP Karamürsel ilçe örgütü partinin kuruluşunun 93. Yılı nedeniyle ilçenin sahilinde bulunan Atatürk Anıtında gerçekleştirdiği törende ilçe başkanı Şinasi Yazar Atatürk anıtına partinin çelengini koydu. Ardından partililer saygı duruşunda bulundu akabinde de hep birlikte İstiklal Marşını okudular.
Kutlama töreninde konuşan CHP Karamürsel ilçe örgütü başkanı Şinasi Yazar, “Yılmadan, yorulmadan adalet, özgürlük ve demokrasi mücadelesi veren Cumhuriyet Halk Partisi bu gün 93 yaşında. Bizler CHP’nin devrim ve ilkelerine sıkı sıkıya bağlı emektarları ve sevdalıları olarak kurucumuz ve ilk genel başkanımız Ulu Önder Atatürk’ün anıtına çelenk sunarak saygı duruşunda bulunduk. Ulu Önder Atatürk ne demişti. ‘Benim iki eserim var. Biri Cumhuriyet birisi de CHP’dir’ dediği bu mirasa biz CHP ilçe örgütü mensupları olarak sonsuza kadar sahip çıkacağız. Yaşasın Cumhuriyet. Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi” dedi.

 

 


Haber: Neslihan Başak

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom