MHP Karamürsel şehitleri unutmadı

Karamürsel MHP ilçe teşkilatı Kurban Bayramı nedeniyle bayramın ikinci günü parti binasında bayramlaşma düzenledikten sonra aynı gün il bayramlaşmasına da katılmıştı.

MHP Karamürsel şehitleri unutmadı Karamürsel Haber

MHP Karamürsel şehitleri unutmadı
Karamürsel MHP ilçe teşkilatı Kurban Bayramı nedeniyle bayramın ikinci günü parti binasında bayramlaşma düzenledikten sonra aynı gün il bayramlaşmasına da katılmıştı. Bayramın üçüncü günü ilçe teşkilatı olarak ziyaret trafiğini şehitlere ayıran MHP Karamürsel önceki gün ilçede bulunan üç şehit mezarlığına giderek şehitlerin mezarı başında dua okudu.
MHP Karamürsel ilçe başkanı Çetin Öksüz, beraberinde partililerle birlikte Karamürsel’de 1994 yılında şehit olan Komando Onbaşı Hüseyin Akbaş, 2006 yılında şehit olan Jandarma Komando Er Ali Basar ve 2011 yılında şehit olan Piyade Çavuş Hüseyin Güldal’ın mezarlarını ziyaret ederek dua okudu. Şehit mezarlarına su döken ilçe başkanı Çetin Öksüz burada yaptığı açıklamada, “Ülkemiz terör olaylarına binlerce şehit vermiştir. Bu şehitlerimiz, bu vatan için, bu bayrak için bu millet için canlarını hiçe sayarak vatan savunmasında bulunmuşlar ve şehitlik mertebesine ulaşmışlardır. Bu milletin bölünmez bütünlüğü için, bu bayrak için, bu vatan için bizlerde gerek olduğunda hiç çekinmeden canımızı seve seve vermeye hazırız. MHP teşkilatları geçmişte zaten bu vatan uğruna 5 bin evladını şehit vermiştir. Biz bu vatanı böldürmeyeceğiz. Biz bu bayrağı indirtmeyeceğiz. Türklük adını bu topraklardan kesinlikle sildirmeyeceğiz. Şehitlerimizin mezarı başında bir kez daha haykırıyoruz. Ne Mutlu Türküm diyene. Varlığımız Türk Varlığına armağan olsun. Kanımızın son damlasına kadar biz bu yolda şehit olmaya hazırız” dedi.

 

 


Haber: Neslihan Başak

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom