Özen, “Güven ancak İslam ile olur”

Karamürsel Saadet Partisi ilçe teşkilatı bayramın ikinci günü akşam saatlerinde parti binasında bayramlaştı.

Özen, “Güven ancak İslam ile olur” Karamürsel Haber

Özen, “Güven ancak İslam ile olur”
Karamürsel Saadet Partisi ilçe teşkilatı bayramın ikinci günü akşam saatlerinde parti binasında bayramlaştı. İlçe Başkanı İsmail Aydın’ın yanı sıra ilçe yönetiminin de tam kadro katıldığı parti bayramlaşmasına partinin Karamürsel Belediye başkan adaylarından Ahmet Özen’de katıldı.
Karamürsel Saadet Partisinin parti lokalinde gerçekleştirdiği parti bayramlaşmasında ilk olarak ilçe başkanı İsmail Aydın konuşma yaptı. İktidarın ülkeyi gül bahçesi gibi sunduğunu ancak her şeyin güllük gülistanlık olmadığını aktaran aydın, “Ülkenin her yerinde terörden dolayı bir kaos var. Her gün şehit haberlerini alıyoruz. Suriye’de bir savaş var ama nasıl bir savaş olduğunu hala anlamadık. ABD ve Rusya bir araya geldiler ve ateşkes yapalım dediler. Demek ki Suriye’de savaşan taraflar bunlardı. Büyük İsrail Projesini gerçek kılmak için buradalar” dedi.
Ardından söz alan Karamürsel Saadet Partisinin Belediye başkan adayı Ahmet Özen yaptığı konuşmasında, Köprü yapmak, yol yapmak bu ülkede huzuru sağlamıyor. Önemli olan bu yolların üzerinde olan insanların huzurlu olması dedi. Özen konuşmasının devamında, “Bu gün ülkede kimse kimseye güvenmiyor. Herkes bir birine şüpheyle bakar oldu. Güven ancak İslam ile olur. Öğrencinin silgisi kaleminden önce biterse o öğrenci sürekli hata yapıyor demektir. Bu iktidarında silgisi kaleminden önce bitiyor. Sürekli kandırıldık diyorlar. Halkta sürekli kandırılanlara destek veriyor. Reçete belli. Reçete Milli Görüştür. Biz Milli Görüş olarak 47 yıldır hiç kandırılmadık çok şükür” dedi.
Ardından bayramlaşmaya geçildi. Partililer birbirleri ile bayramlaşarak Kurban Bayramını kutladılar.

 


Haber: Neslihan Başak

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom