Öksüz, “Gelin bu çatı altında birlik olalım”

Karamürsel MHP ilçe teşkilatı Kurban Bayramının ikinci gününde parti binasında bayramlaştı.

Öksüz, “Gelin bu çatı altında birlik olalım” Karamürsel Haber

Öksüz, “Gelin bu çatı altında birlik olalım”
Karamürsel MHP ilçe teşkilatı Kurban Bayramının ikinci gününde parti binasında bayramlaştı. İlçe başkanı Çetin Öksüz ve parti yönetimin tam kadro katıldığı parti bayramlaşmasına partililerde yoğun ilgi gösterdi. MHP Karamürsel ilçenin parti bayramlaşmasında ‘birlik ve beraberlik’ mesajları verildi.
Bu davaya gönül verenleri Üç Hilal bayrağı altında siyaset yapmaya çağıran ilçe başkanı Çetin Öksüz yaptığı açıklamada, “Partimiz ülkemizin bu zor günlerinde halkımız için umut ışığı olmuştur. Partimize olan güven her gün biraz daha artmaktadır. Ülkenin bu zor şartlarında millet olarak düzlüğe çıkmak adına halkımızı parti teşkilatımıza davet ediyoruz. Gelin Üç Hilal bayrağı altında birlikte omuz omuza siyaset yapalım. Ülke sorunlarına MHP çatısı altında birlikte çözüm bulalım” dedi.
Partisinin bazı kesimlerce haksız yere eleştiriye tabi tutulduğunu aktaran ilçe başkanı Öksüz, “Parti içi eleştirileri lütfen sanal ortama taşımayalım. Bu davaya gönül verenleri partimize bekliyoruz. Parti içi tartışmalarımızı bu teşkilat çatısı altında yapalım. Şu an görevde olan genel başkanımız Devlet Bahçeli’ye olan bağlılığımız sonsuzdur. Bu konular kongre süreçlerinde olur. Şimdi zaman birlik ve beraberlik zamanıdır” dedi.
MHP Karamürsel ilçenin eğitim, ekonomi ve sağlık konularında yaşadığı sıkıntıların aşılmasında MHP Karamürsel ilçe teşkilatının her zaman söyleyecek sözü ve çözüm önerileri vardır diyen ilçe başkanı Çetin Öksüz, “İlçemizin kalkınması, halkımızın ekonomik zenginliğe kavuşması bizim önceliğimizdir. İlçede bulunan siyasi partiler ile sivil toplum kuruluşları ile yapacağımız karşılıklı görüşmeler ile ilçenin yaşam standardının üst seviyeye çıkması için büyük gayret içinde olacağız. Öncelikle eğitim alanında üniversite öğrencilerinin barınma sorunlarına çözüm olabilecek düşüncelerimiz var. Öğrenci konuk evleri bunun en önemlisi” dedi.

 


Haber: Neslihan Başak

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom