Gazilere buruk kutlama

19 Eylül Muharip Gaziler Günü nedeniyle Karamürsel’de kimsenin haberi olmadan tören düzenlendi.Törende bulunanların bir çoğuna çok kısa bir süre kala Wahatsaap

Gazilere buruk kutlama Karamürsel Haber

19 Eylül Muharip Gaziler Günü nedeniyle Karamürsel’de kimsenin haberi olmadan tören düzenlendi.Törende bulunanların bir çoğuna çok kısa bir süre kala Wahatsaap üzerinden mesaj atarak törene son anda çağrılanların bir çoğu törene katılamadı.
Tören Atatürk Anıtında Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu, Karamürsel Belediye Başkan’ı İsmail Yıldırım, Gaziler Derneği Karamürsel Temsilciliği tarafından Atatürk Anıtına çelenk konulmasıyla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşma Gaziler Derneği Başkanı Yaşar Göközkut tarafından yapılırken.
Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törenin ardından Karamürsel Belediyesi tarafından Şehit ailelerine Kalyon Kafede yemek verildi.Yemeğin sonunda Karamürsel Muharip Gaziler Derneği Temsilcisi Yaşar Göközkut; Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, İlçe jandarma Komutanı Sadık Eroğlu,Emniyet Müdürü Coşar Özler, İsmail Yıldırım ve İlçe Müftüsü Vekili katıldı. Özellikle ülkemizin geçtiği bu acı süreçte ilçemizde Şehitlerimize ve gazilerimize yeteri kadar değer verilmemiş olması herkesi üzdü.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom