Anadolu Partisinin Karamürsel ilçe Binası Açıldı

Anadolu Partisi’nin Karamürsel ilçe Binası Açıldı Anadolu Partisi’nin Karamürsel ilçe binasının açılışı gerçekleşti. Partililerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Açılışa katılanlar genel seçimler üzerine fikirlerini paylaştı CHP’den ayrılan Emine Ülker Tarhan’ın önderliğinde kurulan Anadolu Partisi’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda daha önce ilçe binalarını açmaya başlayan Anadolu Partisi, son olarak Karamürsel ilçe örgütü binasının da açılışını gerçekleştirdi. Açılışa; Anadolu Partisi İl Başkanı Utku Birinci, ilçe başkanı Gürsel Öztürk, ilçe yöneticileri, İzmit ilçe başkanı Gülgün Kasabal, il gençlik kolları başkanı Volkan Şişman, Gölcük ilçe başkanı Alper Sevim, ilçe kadın kolları başkanı Şermin Günaytan, Darıca ilçe başkanı Coşkun Deniz, milletvekili aday adayı Nilgün Bağaç ile partililer katıldı.

Anadolu Partisinin Karamürsel ilçe Binası Açıldı Siyaset

Anadolu Partisi’nin Karamürsel ilçe Binası Açıldı

Anadolu Partisi’nin Karamürsel ilçe binasının açılışı gerçekleşti. Partililerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Açılışa katılanlar genel seçimler üzerine fikirlerini paylaştı

CHP’den ayrılan Emine Ülker Tarhan’ın önderliğinde kurulan Anadolu Partisi’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda daha önce ilçe binalarını açmaya başlayan Anadolu Partisi, son olarak Karamürsel ilçe örgütü binasının da açılışını gerçekleştirdi. Açılışa; Anadolu Partisi İl Başkanı Utku Birinci, ilçe başkanı Gürsel Öztürk, ilçe yöneticileri, İzmit ilçe başkanı Gülgün Kasabal, il gençlik kolları başkanı Volkan Şişman, Gölcük ilçe başkanı Alper Sevim, ilçe kadın kolları başkanı Şermin Günaytan, Darıca ilçe başkanı Coşkun Deniz, milletvekili aday adayı Nilgün Bağaç ile partililer katıldı.

 

ENSESİNDE OLACAĞIZ

Açılış öncesinde konuşma yapan Karamürsel ilçe başkanı Gürsel Öztürk tüm katılımcılara teşekkür etti. Öztürk, “Öncelikle il başkanım Utku Bey’e bana güvenip bu görevi verdiği için teşekkür ediyorum. Biz bu görevi aldığımızda tanıdık yüzlerin değil genç ve inançlı arkadaşların siyasete girmesi gerektiğine karar verdik. Anadolu Partisi olarak Kuvayi Milliye sınırlarını kabul edip bu sınırları başkalarına peşkeş çekmeye çalışan ve bu olaylara göz yumanların ensesinde olacağız.

 

AKP’NİN OYU YÜZDE 35

Anadolu Partisi İlçelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cenk Aydın da açılış esnasında katılımcılara hitaben şunları kaydetti: “AKP’nin seçimlerde esas oyu yüzde 35’dir. AKP korkulacak bir parti değil, onlar artık bizden korksun. AKP bu defa da tek başına iktidara gelirse Türkiye felakete sürüklenir. Alternatif parti istiyorlardı, alın size Anadolu Partisi.” Konuşmalardan sonra katılımcılara ikramlar verildi. n Soner GÜLEZER

 

İŞTE İLÇE YÖNETİMİ

Anadolu Partisi Karamürsel İlçe Başkanı Gürsel Öztürk’ün yönetiminde şu isimler yer alıyor; Barış Varlık, Mustafa Yıldız, Mehmet Kurnaz, İsmail Özçiçek, Hakan Çakır, Ayfer Öztürk, Selçuk İlhan.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom