İsmail Yıldırımdan Tam Destek

AK Parti’nin kurucuları arasında yer alan, Gölcük eski Belediye Başkanı, eski Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürü İsmail Barış aday adaylığı başvurusunu yaptı. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a başvuru belgelerini teslim eden Barış’a çok sayıda partili destek verdi. Barış’ın açıklamasına Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İsmail Yıldırım, Necdet Eksen, ilçe başkanları ve partinin önde gelen isimleri katıldı.

İsmail Yıldırımdan  Tam   Destek Siyaset

İsmail Yıldırımdan  Tam   Destek

AK Parti’nin kurucuları arasında yer alan, Gölcük eski Belediye Başkanı, eski Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürü İsmail Barış aday adaylığı başvurusunu yaptı. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a başvuru belgelerini teslim eden Barış’a çok sayıda partili destek verdi. Barış’ın açıklamasına Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Necdet Eksen, ilçe başkanları ve partinin önde gelen isimleri katıldı. 

Dualar ile Başladı 
Teşkilat çalışmalarını sürdürdüklerini bunun yanında aday adayı başvurularını aldıklarını belirten İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Şu anda çok yoğun bir başvuru almaya başladık. Aday adayı olmak isteyenlere kapılarımız sonuna kadar açık. Partimizin eşitliğini ve adaletini görmelerini istiyoruz. Kim gelirse gelsin kapımız açık” dedi. Siyasi olarak öncü olarak gördük isimleri rahmetle anan ve Filistin ile Suriye’de yaşamını yitiren insanlar için Fatiha okuyarak sözlerine başlayan İsmail Barış, yaptığı çalışmaları anlattı. 
Refah Partisinden Gölcük Belediye Başkanı seçildiğini belirten Barış, “Biz seçildikten sonra Gölcük’te devam etmek zorundaydık ve Mehmet Ellibeş ile devam ediyoruz. İzmit Büyükşehir’e aday adayı oldum ancak İbrahim Karaosmanoğlu aday gösterildi. Daha sonra başbakan danışmanı oldum ve ardından SHÇEK Genel Müdürü oldum. Türkiye’nin dört bir yanında dezavantajlı insanların yanında olduk ve hizmet verdik. AK parti One Munite hareketidir. Bu hareket sadece bir söz değil, bir duruştur” dedi. 

İSMAİL BARIŞ KİMDİR ?


İsmail Barış,1956 tarihinde Gölcük’te doğdu. Kocaeli Üniversitesi Sevk ve İdarecilik Bölümü ve Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sosyal Yapı ve Sosyal Değişme Anabilim dalında yüksek lisans,  İstanbul Üniversitesinde Sokakta Yaşayan Çocuklar ve Aileleri adlı teziyle Doktorasını tamamladı. 1994-2004 yılları arasında iki dönem Gölcük Belediye Başkanı oldu. 2007 yılında SHÇEK Genel Müdürü oldu. 2014 yılından bu yana Üsküdar Üniversitesinde öğretim üyeliği yapıyor. Evli ve 2 çocuk babası. 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom