Evimce Lezzetler sade bir törenle açıldı

4 Temmuz mahallesi, Mehmet Yasef sokakta hizmete giren Evimce Ev Yemekleri Salonu düzenlenen sade bir tören ile açılışı yapıldı.

Evimce Lezzetler sade bir törenle açıldı Karamürsel Haber

4 Temmuz mahallesi, Mehmet Yasef sokakta hizmete giren Evimce Ev Yemekleri Salonu düzenlenen sade bir tören ile açılışı yapıldı. Açılış törenine Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı, Karamürsel Müftüsü, İşletme sahibinin yakınları ile çevre esnafı katıldı. Okunan dua sonrası İşletmeciliğini Bedia Alkan’ın yürüteceği ev yemekleri salonunun açılış kurdelesini kesen Başkan Yardımcısı, Haluk ÖZARSLAN ; “ Bedia Alkan kardeşimin burada örnek bir işletmecilik örneği göstererek vatandaşlarımıza güzel hizmetler vereceğine inanıyorum. İlçemizin ekonomisi canlanıyor, Karamürsel yeni yeni esnaflar, firmalar ve çeşitli girişimciler kazanıyor ve bu beni çok mutlu ediyor. Açılışını yaptığımız bu iş yerinin de kardeşimize ailesine ve Karamürsel halkına hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor bol kazançlar diliyorum” dedi.

Açılış sonrası İşletme sahibi Bedia Alkan Belediye Başkanı Haluk Özarslan ve diğer davetlilere ilk güne özel ev yemeklerinden ikram etti.

Bedia Alkan işletmeyi yaklaşık 30 yıllık bir birikimin ardından çok ama çok özen göstererek açtıktıklarını. İşletmemizde evde ailem için nasıl hassasiyet gösteriyorsam aynı hassasiyeti burdada gösteriyorum. Amacımız Evimce Lezzetlere gelen her misafirimizi evde yemek yergibi güven ve huzuru yaşatmak. Biz burada ailemle beraber çalışıyoruz. Her gün çıkan farklı menülerimizle ilçemizde çok farklı bir renk katmak için hizmetinizdeyiz dedi.

 

4 TEMMUZ MAH.(ESKİ HACI ÖMER AĞA) MEHMET YASEF SOKAK.NO:8/B
Rezervasyon; 0262 452 23 33

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom