Darısı Karamürsel'in başına

İlçemizde'de son zamanlarda çok fazla artış gösteren, özellikle internet ve telefon üzerinden pazarlık yapılarak merkezi yerlerde fuhuş yapanların sayısı arttı

Darısı Karamürsel'in başına Polis

İlçemizde'de son zamanlarda çok fazla artış gösteren, özellikle internet ve telefon üzerinden pazarlık yapılarak merkezi yerlerde fuhuş yapanların sayısı inanılmaz arttı. Gazetemize uzun zamandır gelen ihbarlarda neredeyse Karamürsel'in her mahallesinde bir çok ev olduğu ve bunların aleni bir şekilde internet üzerinden pazarlık yaparak fuhuş yaptığı şikayetleri tavan yapmış durumda.Bunun yanısıra dün Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından yapılan fuhuş operasyonunda 15 kişi gözaltına alındı.


Alınan bilgilere göre, İl Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından fuhuş operasyonu düzenlendi. Yaklaşık 1 yıl süren çalışmalar neticesinde yapılan operasyonda G. M., O.C., H.A, S.Ş., E.A. ve E.K.E. isimli 6 şahıs ile fuhuş yapmaya zorlanan Kırgızistan ve Kazakistan uyruklu 9 yabancı kadın polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.
Asayiş Şube Müdürlüğü'nden adliyeye sevk edilen şahıslar serbest kalırken daha önce açılmış devam eden davalarından dolayı G.M. 26 yıl ve 30 bin lira para, O.C. 27 yıl, 10 bin lira para, H.A. 27 yıl hapis 10 bin lira para, S.Ş. 12 yıl 10 bin lira para, E.Ş. 12 yıl 10 bin lira para ve E.K.E. 6 yıl ile 10 bin lira para cezaları aldı.

Ne diyelim darısı Karamürsel'in başına...

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom