Ali Kangal'dan örnek davranış

04 Ekim Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla Kaytazdere Belediyesi, Kaytazdere Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği ve Yalova Orman ve Su İşleri İl Müdürlüğünün

Ali Kangal'dan örnek davranış Kaytazdere Haber


Bölgemiz'de Hayvan hakları ve korunması için inanılmaz mücadele veren Ali Kangal  04 Ekim Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla Kaytazdere Belediyesi, Kaytazdere Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği ve Yalova Orman ve Su İşleri İl Müdürlüğünün işbirliğinde 04 Ekim Salı günü Kaytazdere Tetaş Tekstil İlk ve Ortaokulunda öğrencilere Program düzenlendi.
 Programa Altınova Kaymakamı Nurullah KAYA, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali KANGAL, Yalova Orman Su İşleri Şube Müdürü Nevzat ALGAN, Kaytazdere Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği Başkanı Gönül Karaçar ile vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. Programda konuşma yapan yöneticiler sokak hayvanlarına sahip çıkılması gerektiğini, onlarında yaşam hakkı olduğunu ve bu sorunların elbirliğiyle çözüme kavuşturulabileceğini belirttiler.
 Programda öğrencilere Yalova Orman ve Su İşleri İl Müdürlüğünden Veteriner Hekim Cumhur Ersöz tarafından bilgiler verilerek sunum yapıldı. Daha sonra Hayvan sevgisiyle ilgili Kaytazdere Belediyesinin katkılarıyla hazırlanan broşürler ve  şapkalar öğrencilere dağıtıldı. Program sonunda Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal Kaytazdere’ de böyle bir bilinçlendirme programı düzenledikleri için Yalova Orman ve Su İşleri Müdürlüğü yetkililerine ve katılan herkese teşekkür etti.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom