Fatma Kaplan Hürriyet, Karamürsel'e sahip çıktı

Meclisin tatil olması ile birlikte Kocaeli'de neredeyse bütün ilçeleri karış, karış gezerek vatandaşın derdini dinleyen Fatma Kaplan Hürriyet Karamürsel'de bir

Fatma Kaplan Hürriyet, Karamürsel'e sahip çıktı Karamürsel Haber

Meclisin tatil olması ile birlikte Kocaeli'de neredeyse bütün ilçeleri karış, karış gezerek vatandaşın derdini dinleyen Fatma Kaplan Hürriyet, Karamürsele'de bir çok defa ziyaretlerde bulunmuş ve ilçemizin sorunları ile alakalı notlar almıştı. İlçemizde ölüm yolu olarak bilinen D-130 Karayolunu Meclise'de taşıyarak biran önce yapılmasında büyük katkısı olan Hürriyet, gazetemiz genel yayın yönetmeni Ercan Buber ile Karamürsel.tv ofisinde yaptığı istişare sonrası yolun son durumu ile alakalı olarak aldığı bilgiler sonrasında, yolun ihalesinin yapıldığını fakat ihaleyi alan firmanın ilçemizdeki beton yolu yapmadan önce Yalova'da başlamış oldukları yol yapım çalışmalarını bitireceği için ilçemizdeki çalışmalar başlamadıklarının bilgisini kendisine bildirmiştik. Fatma Kaplan Hürriyet, Karamürsel'i çok sevdiğini ve sürekli olarak burada yaşanan kazaların bir son bulması için bu yolun kış gelmeden yaptırılabilmesi için meclisin açılması ile beraber tekrar gündeme getireceğini söylemiş ve bunun ile ilgili notlar almıştı.

Danışmanı Bilgi verdi

Gazetemizi bugün arayan, Fatma Kaplan Hürriyet hanım efendinin basın sorumlusu Sercan AL, konu ile ilgili olarak Sn. Hürriyet'in önce Karayolları genel Müdürü İsmail Kartal'ı arandığını, fakat vekaleten görevini Uğur Kenan Adiloğlu'na bıraktığı için konu ile ilgili olarak  kendisine bilgi verildiğini söyledi.

 

Öncelikli Olarak Yapılacak

Sercan AL, konu ile alakalı olarak Adiloğlu'nun, Karamürsel'de bulunan beton yolun asfaltlanması için öncelik uygulanacağını ve biran önce yapılması için elinden geleni yapacağını bildirdi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom