Yaralılar arasında Karamürselliler de, VAR

Karacabey Birlikspor – Kocaelispor maçı sonrası olaylar çıktı, aralarında Karamürsel’den taraftarların ve Hodri Meydan Tribün Liderlerinden Savaş Aslan'ın da

Yaralılar arasında Karamürselliler de, VAR Spor

Karacabey Birlikspor – Kocaelispor maçı sonrası olaylar çıktı, aralarında Karamürsel’den taraftarların ve Hodri Meydan Tribün Liderlerinden Savaş Aslan'ın da olduğu çok sayıda taraftarımız yaralandı.

Bursa’da Karacabey Birlikspor takımına konuk olan Kocaelispor, maçı 4-3 kazandı. Maçın bitiminin ardından olaylar çıktı. Rakip takımın futbolcuları, Kocaelisporlu futbolculara saldırdı. Rakip takımın taraftarları da sahaya atlayarak, futbolcularımıza saldırmak istedi ancak polis engel oldu. Bu sırada tribünler de karıştı.

 

Karacabey taraftarı, Kocaelisporlu taraftarları taş yağmuruna tuttu. Polis olayları engellemekte güçlük çekti. Bu sırada yaşanan arbedede Hodri Meydan tribün liderlerinden Savaş Aslan da ayağına gelen taş sonucu yaralandı. Kavgada taraftarlar arasından yaralananlar da oldu. Polisin olaya etmesinin ardından futbolcularımız ve taraftarlarımız tedbir amaçlı bekletildi. Öte yandan Kocaelispor takım otobüsü ve taraftar otobüslerinin taşlandığı görüldü. Kocaelisporlu futbolculardan yaralanan olmadı.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom