Ak Parti Kadın Kolları Başkanı İstifa etti

Karamürsel Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Aydın Dub itibarı ile istifasını verdi. Yarın Karamürsel Ak Parti İlçe binasında basın açıklaması yapıp neden

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı İstifa etti Siyaset

Karamürsel Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Aydın Dub itibarı ile istifasını verdi. Yarın Karamürsel Ak Parti İlçe binasında basın açıklaması yapıp neden istifa ettiğini açıklayacak olan Nurcan Aydın, gazetemiz genel yayın yönetmenine yaptığı açıklamada akademik kariyeri nedeni ile bir süre yönetici kadrosunda bulunmayacağını  bildirdi.

Nurcan Aydın’ın istifa açıklamasında şunları söylemişti;

“Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Lütfiye Selva Çam, Kocaeli il başkanı Şemsettin Ceyhan ile Karamürsel ilçe başkanı Recep Demirel başkanlarımız ile yaptığım istişareler sonrasında yeni başladığım Kocaeli Üniversitesi Kamu Yönetimi Tezli Yüksek Lisans Eğitimimin yoğun ders programı ve işyerime daha fazla zaman ayırmak için kongrelerin yaklaştığı bu süreçte teşkilatlarıma gerekli faydayı sağlayamayacağımı düşündüğümden 36 aydan beri ifa ettiğim Akparti Karamürsel Kadın Kolları Başkanlığı görevimden kendi isteğimle ayrılıyorum. Bundan sonraki süreçte de partimin ve AK Ailemin bir neferi olarak her zaman teşkilatlarımızın yanında olacağımı belirtmek isterim. Benimle birlikte emek veren, bana desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen, fedakarane çalışmalarda bulunan tüm çalışma arkadaşlarıma ve parti büyüklerime teşekkürü bir borç bilirim”

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom