Ezgi Sertel İle Lezzet Haritası Karamürsel de

Show TV ekranlarında ilgiyle takip edilen, “Ezgi Sertel ile Lezzet Haritası” program ekibi Karamürsel ‘de çekimler yaptı. Her Cumartesi ve Pazar Show TV ekranlarında izleyicisi ile buluşarak Anadolu’nun eşsiz lezzetlerini ekrana taşıyan ‘Lezzet Haritası’ isimli programın bu haftaki durağı kendine has mutfağı, tarihi ve doğal güzellikleriyle herkesi kendine hayran bırakan Karamürsel oldu. Aşıklar Tepesin‘de gerçekleşen çekimlerde kendine has menüsü ve yöresel yemeklerine hayran kalan sunucu Ezgi Sertel, karamürselin‘de tanıtıldığı programın çekimleri 5 saat sürdü.

Ezgi Sertel İle Lezzet Haritası Karamürsel de Karamürsel Haber

Show TV ekranlarında ilgiyle takip edilen, “Ezgi Sertel ile Lezzet Haritası” program ekibi Karamürsel ‘de çekimler yaptı.

Her Cumartesi ve Pazar Show TV ekranlarında izleyicisi ile buluşarak Anadolu’nun eşsiz lezzetlerini ekrana taşıyan ‘Lezzet Haritası’ isimli programın bu haftaki durağı kendine has mutfağı, tarihi ve doğal güzellikleriyle herkesi kendine hayran bırakan Karamürsel oldu. Aşıklar Tepesin‘de gerçekleşen çekimlerde kendine has menüsü ve  yöresel yemeklerine hayran kalan sunucu Ezgi Sertel, karamürselin‘de tanıtıldığı programın çekimleri 5 saat sürdü.

Sunucu Ezgi Sertel ve Lezzet Haritası ekibine teşekkür eden Aşıklar Tepesi Cafe&Restaurant’ın işletmecisi Murat Piranoğlu, “Oluklu Tepesi, Karamürsel'in önemli değerlerinden biridir. Bizler de vatandaşlarımız için sessiz ve doğa ile iç içe bu projenin içinde yer alarak Aşıklar Tepesi Cafe&Restaurant’ı hizmete açtık. Şimdiden yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramaya başladı. Aşıklar Tepesi’nin daha iyi bir hale getirmek için çalışıyoruz” dedi.Ezgi Sertel Keyifli ve Hos zaman gecirdik,Karamürseli tanitmak amaciyla guzel cekimler yaptik.Umariz izlerken sizde keyif alirsiniz.
07/08 /2015 Cumartesi/Pazar 14:00da Show Tv de. sevretmeniz dileği ile Iyi seyirler..

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom