Ahmet Narinoğlu "START" verdi

Karamürsel'de “Bağımlılık ile Mücadele Projesi ” kapsamında, Öğretmenler evi toplantı salonunda, Kaymakam Ahmet Narinoğlu başkanlığında, kamu kurum ve kuruluşl

Ahmet Narinoğlu Karamürsel Haber

Karamürsel'de “Bağımlılık ile Mücadele Projesi ” kapsamında, Öğretmenler evi toplantı salonunda, Kaymakam Ahmet Narinoğlu başkanlığında, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli personel, sivil toplum kuruluşları, dernek başkanları, muhtarlar ve basının katılımıyla proje toplantısı yapıldı. 

KATILIM BÜYÜK OLDU

İlçemiz kaymakamı Ahmet Narinoğlu yapılan projelerin tamamlandığını ve artık sahalara inilmesi gerektiğini söyledi. Yapılan çalışmalar sonrasında çok büyük yol katedildiğini ve çıkan sonuçları masaya yatırıldı.

ARTIK HAREKET ZAMANI

Tamamlanan projelerin artık yapılması için start veren Narinoğlu bu güne kadar masa başında proje ürettik. Artık yapmamız gereken bunların uygulaması bu bağlamda herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor dedi.

TOPLANTI ÜÇ BÖLÜMDEN OLUŞTU
Toplantıda Eğitime Devam Eden Gençlerin, Eğitim Dışındaki  Gençlerin ve Riskli Gençlerin sorunları ve bu sorunlara nasıl çözümler üretilebilir konuları üzerine tartışıldı. Üçlü (3) grup halinde yürütülen çalışmada güçlü ve zayıf yönler; fırsatlar ve tehditler ele alındı. Yaklaşık 2.5 saat süren toplantının ardından, toplantıya katılan, ilçenin ilgili görülen katılımcılarıyla hatıra fotoğrafı çekildi.

HERKES ÇOK MEMNUN AYRILDI

Konukları ile tek tek ilgilenen Narinoğlu toplantı boyunca hiç oturmadan sürekli olarak konukları ile ilgilendi. Konuklarına sıcak simit aldırarak ikram eden Narinoğlu toplantı sonunda konukları ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
Toplantıda Eğitime Devam Eden Gençlerin, Eğitim Dışındaki  Gençlerin ve Riskli Gençlerin sorunları ve bu sorunlara nasıl çözümler üretilebilir konuları üzerine tartışıldı. Üçlü (3) grup halinde yürütülen çalışmada güçlü ve zayıf yönler; fırsatlar ve tehditler ele alındı. 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom