Kent Konseyi'nden Yıldırım'a Ziyaret

Kent Konseyi'nden Başkan Yıldırım'a Ziyaret Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Kent Konseyi Başkanlığına seçilen Mesut Çalık ile yürütme kurulu üyelerini makamında kabul etti. Başkan Yıldırım ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Kent Konseyi’nin Karamürsel'i geliştirecek güzel projelere imza atacağına inanıyorum" dedi.

Kent Konseyi'nden  Yıldırım'a Ziyaret Karamürsel Haber

Kent Konseyi'nden Başkan Yıldırım'a Ziyaret


Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Kent Konseyi Başkanlığına seçilen Mesut Çalık ile yürütme kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Başkan Yıldırım ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Kent Konseyi’nin Karamürsel'i geliştirecek güzel projelere imza atacağına inanıyorum" dedi.

Konuşmasında Kent Konseylerinin şehirlerin gelecekteki ihtiyaçların tespit edilmesinde önemli rol üstlendiğini belirten Başkan Yıldırım “ Kent konseyinin oluşturduğu fikirleri İlçe Belediyesi olarak her zaman değerlendirdik. Yeni oluşturan kent konseyi ve yürütme kurulu ile ilçemizin sorunlarını beraber tartışarak, Karamürsel’le ilgili alınacak kararlarda ortak fikir birliği yapmaya devam edeceğimize inanıyorum. Çalışmalarınızda Karamürsel Belediyesi olarak her zaman destekçiniz olacağız” dedi.

 

 

Kent Konseyi Başkanı Mesut Çalık,  amaçlarının Karamürsel'i olumlu yönde etkileyecek güzel projeler üretmek olduğunu belirterek "Halkla daha çok birlikte olmak, onların istek ve taleplerini değerlendirmek istiyoruz” dedi.

 

Kent Konseyi Başkanı Mesut Çalık’a ziyareti sırasında Yürütme Kurulu üyeleri Yüksel Türközü, Murat Çakır, Hasan Aslan, Yasin Olgun, Tuğba Türkmen, Bülent Aslan, Mehmet Akdeniz, Yedek üyeliklere İdris Sağlam, Erhan Yılmaz, Nilgün Önal, Osman Günaydın, Asım Yağcı da eşlik etti.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom