AK Parti’de kamu kısıtlaması

AK Parti’de kamu kısıtlaması AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın İzmit, Gölcük, Gebze, Karamürsel, Dilovası ve Derince İlçe Gençlik Kolları başkanlarının görevlerine devam etmeyeceklerini kaydetti.

AK Parti’de kamu kısıtlaması Siyaset

AK Parti’de kamu kısıtlaması

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın İzmit, Gölcük, Gebze, Karamürsel, Dilovası ve Derince İlçe Gençlik Kolları başkanlarının görevlerine devam etmeyeceklerini kaydetti.

Altı ilçe gençlik kolları başkanlarının göreve devam etmeyeceğini açıklayan Akın, “İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş, Gölcük İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ziya Yıldız ve Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Samet Coşkun, ilçe ana kademeye geçti. Karamürsel İlçe Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Tayfur kamu ile ilgili kısıtlamaya takılmakta. Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Suat Şık ve Derince İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Eren’in de yaşı dolduğu için başkanlık görevlerine devam etmeyecekler” ifadelerini kullandı. Buna göre 24 Ocak 2015 Pazar günü yapılacak olan Karamürsel Gençlik Kolları Kongresi’nde mevcut Başkan Selçuk Tayfur kamu ile ilgili kısıtlamaya takıldığı için aday olamayacak.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom