Karamürsel'de Muhteşem Fener Alayı

Karamürsel'de Muhteşem Fener Alayı . Karamürsel Kent Konseyi, Atatürkçü Düşünce Derneği ve CHP’nin düzenlediği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 93.yıldönümü

Karamürsel'de Muhteşem Fener Alayı Karamürsel Haber

Karamürsel'de Muhteşem Fener Alayı .Karamürsel Kent Konseyi, Atatürkçü Düşünce Derneği ve CHP’nin düzenlediği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 93.yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet yürüyüşü ve Fener Alayı gerçekleştirildi. Çim halı saha önünden başlayan yürüyüş, 4 Temmuz Mahallesi Tarihi Belediye Binası ve Atatürk Anıtı önüne kadar sürdü.

GENİŞ KATILIM

Yürüyüşe Kocaeli CHP Milletvekili Tahsin Tarhan, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı Sadık Eroğlu, AKP İlçe Başkanı Recep Demirel, CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar, MHP İlçe Başkanı Çetin Öksüz, Kent Konseyi Başkan Vekili Erhan Yılmaz, ADD Başkanı Mümtaha Purut, meclis üyeleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

CANLI MÜZİK DİNLETİSİ

Burada yürüyüşe katılanlar tarafından saygı duruşunda bulunulduktan sonra İstiklal Marşı okundu. Ardından Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. CHP Milletvekili Tarhan’ın konuşmasının ardından, program canlı müzik dinletisiyle devam etti. 

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom