Karamürsel Müftülüğünden Büyük Ayıp

Karamürsel Müftüğünde Kuranı Kerim ve din dersi öğrenmek için küçük çocuklarını götüren vatandaşlar resmen eziyet çekiyorlar.

Karamürsel Müftülüğünden Büyük Ayıp Karamürsel Haber

Karamürsel Müftüğünde Kuran-ı Kerim ve din dersi öğrenmek için küçük çocuklarını götüren vatandaşlar resmen eziyet çekiyorlar. 

BU KADARINA PES DOĞRUSU

Olay 4 Temmuz mahallesi Hafız İsmail Efendi caddesi üzerinde bulunan Karamürsel Müftülüğü Merkez Kuran kursuna çocuklarını götüren vatandaşlar her gün eziyet çekiyorlar. Kuran kursu Müftülüğün dördüncü katında olması münasebeti ile küçük çocuklarını kucaklarında buraya çıkaramayan vatandaşlar nereye gittilerse bir sonuç alamadıklarını hatta üzerine birde şikayet ettikleri için azar yediklerini bildirdiler.

SAKIN 4. KATA BASMAYIN

Uzun zamandır sorun yaşanan asansörler zaten bir çalışıp bir çalışmıyor. Bir türlü tamir edilmeyen bu asansörlere geçtiğimiz günlerde birde bant yapıştırılarak lütfen 4. katın düğmesine basmayın yazılması insanları iyice çileden çıkarmış durumda.

ÇOCUKLAR GELMESİN DİYE Mİ BU EZİYET

Bu yapılanlara bir anlam veremeyen veliler çocuklar Kuran-ı Kerim öğrenmeye gelmesin diye mi yapılıyor bunca eziyet anlamış değiliz dediler. Yetkililer tarafından acil olarak bu büyük sorunun çözülmesini  isteyen veliler biran önce sonuç beklediklerini bildirdiler.

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom