Erbakan'ı Anma ve Anlama Gecesi

Erbakan'ı Anma ve Anlama Gecesi Prof.Dr.Necmettin Erbakan’ın vefatının 4’ncü vefat yılı münasebetiyle Erbakan Vakfı Kocaeli İl Temsilciliği “Erbakan’ı anma ve anlama” gecesi düzenliyor. Cumartesi günü yapılacak olan geceye önemli misafirlerin katılması bekleniyor. Milli Görüş Lideri Prof.Dr.Necmettin Erbakan’ın vefatının 4’ncü yılı münasebetiyle Erbakan Vakfı Kocaeli İl Temsilciliği “Erbakan’ı anma ve anlama” gecesi düzenliyor. 28 Şubat Cumartesi Atatürk Spor Salonu’nda anma programı düzenleyecek olan Erbakan Vakfı Kocaeli İl Temsilcisi Yücel Mollaismailoğlu bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Erbakan'ı  Anma ve  Anlama  Gecesi Karamürsel Haber

Erbakan'ı  Anma ve  Anlama  Gecesi

 Prof.Dr.Necmettin Erbakan’ın vefatının 4’ncü vefat yılı münasebetiyle Erbakan Vakfı Kocaeli İl Temsilciliği “Erbakan’ı anma ve anlama” gecesi düzenliyor. Cumartesi günü yapılacak olan geceye önemli misafirlerin katılması bekleniyor.

Milli Görüş Lideri Prof.Dr.Necmettin Erbakan’ın vefatının 4’ncü yılı münasebetiyle Erbakan Vakfı Kocaeli İl Temsilciliği “Erbakan’ı anma ve anlama” gecesi düzenliyor. 28 Şubat Cumartesi Atatürk Spor Salonu’nda anma programı düzenleyecek olan Erbakan Vakfı Kocaeli İl Temsilcisi Yücel Mollaismailoğlu bilgilendirme toplantısı düzenledi.

 

ÇOK BÜYÜK BİR  KATILIM BEKLENİYOR

Vakıf binasında düzenlenen toplantıda tüm Kocaeli halkını anma programına davet eden Erbakan Vakfı Başkanı Yücel Mollaismailoğlu, “Etkinliğimize Bosna Hersek’ten devlet adamları, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş ve vakfımızın Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Fatih Erbakan da katılım gösterecektir” dedi.

 

HOCA  EFENDİNİN VEFATININ 4. YILI

B üyük lider Erbakan’ın hayatı boyunca verdiği mücadelenin yaşanılabilir bir Türkiye için olduğunu hatırlatan Mollaismailoğlu, “Bugün hala her bizim karşılaştığı memurun, emeklinin, işçinin asgari ücretlinin söylediği, ‘Erbakan hoca bize yüzde 100 zam vermeseydi halimiz ne olurdu’ sözlerini hala duyuyoruz. Vefatının 4. Yılında Erbakan hocamızı her zamankinden daha çok özlemle anacağız. Erbakan’ı anma ve anlama gecesini kendisine yakışan bir şekilde icra edeceğiz. Tüm Kocaeli halkımızı programımıza davet ediyoruz” ve bekliyoruz dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom