Genç itfaiyeci yaşam savaşını kaybetti

Karamürsel'de geçtiğimiz hafta gece geç saatlerde meydana gelen intihar olayında bir kişi kendi üzerine benzin dökerek kendisini yakmıştı.

Genç itfaiyeci yaşam savaşını kaybetti Karamürsel Haber

Karamürsel  itfaiyesinde çalışan Mustafa Özkan(35) isimli kişi 7 gün önce çalıştığı Karamürsel İtfayesi önünde  üzerine benzin döküp kendini yakmıştı. Özkan 7 gündür tedavi gördüğü Kocaeli Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dün gece yaşam mücadelesini kaybetti.

Karamürsel'de geçtiğimiz hafta gece geç saatlerde meydana gelen intihar olayında bir kişi kendi üzerine benzin dökerek kendisini yakmıştı. Görgü tanıklarının iddialarına göre Karamürsel İtfaiyesi çalışanlarından Mustafa Özkan (35) gece nöbette olduğu sırada  nöbet tuttukları odadan çıkarak dışarıda park halinde olan aracının yanına giderek aracında bulunan benzin bidonunu alarak üzerine döktükten sonra kendini ateşe vermiş ve yakmıştı. Olayı gören mesai arkadaşları hemen Özkan'a müdahale ederek söndürmeye çalıştılar. Karamürsel itfaiye yanında bulunan 112 Acil servis noktasında bulunan ekiplerinde olayı görerek hemen müdahale ettiği yaralı, önce Karamürsel Devlet Hastanesine götürüldü; burada yapılan ilk müdahalenin ardından yüzünde ve vücudunda ciddi yanıklar olan Özkan, buradan Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.
BİR HAFTA YAŞAN SAVAŞI VERDİ
 Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırılan Özkan'ın yanıklarının Ağar olduğu bildirilmişti. Fakat burada yapılan bütün müdahalelere rağmen yaşam mücadelesini kaybeden Özkan’ın yarın Ankara’da defnedileceği bilgisi verildi. Mustafa Özkan evli ve bir çocuk babası idi.

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom