Yolsuzluk var ! Müdür yok !

Karamürsel ilçe tarım müdürlüğünde büyük bir yolsuzluk olduğu ve örf pas edilmeye çalışıldığı iddiası Karamürsel'de büyük yankı uyandırdı.

Yolsuzluk var ! Müdür yok ! Karamürsel Haber

Karamürsel ilçe tarım müdürlüğünde büyük bir yolsuzluk olduğu ve örf pas edilmeye çalışıldığı iddiası Karamürsel'de büyük yankı uyandırdı.

Olay gazetemize ulaşan bir çok vatandaşın Karamürsel İlçe Tarım müdürlüğünde çok uzun zamandır usulsüzlükler olduğu ve bu usülsüzlüklerin görünmezdengelindiği iddiası ile ortaya çıktı. Edindiğimiz bilgilere göre bir çok kişi tarafından bilinen ve yine bir çok kişinin ifadesi alınan "yolsuzluk" ve "sahte imza" skandalı sonrası defalarca gittiğimiz ilçe tarım müdiresi Mahmure Kuk'a bir türlü ulaşamadık. Konu ile ilgili olarak bilgi almak istediğimiz Kuk, sürekli olarak makamında bulunmayıp köylerde olduğu için resmi bir bilgi alama sakta, Karamürsel İlçe Tarım Müdürlüğüne bu konu ile ilgili Kocaeli'den bir müfettiş yollandığı ve bu müfettişlerin bir çok evrakta sahte imza tespit ettiği iddia edildi. Karamürsel'de bir çok emlak cıdan bilgi ve ifade aldığını ve bunun neticesinde 50'den fazla dosya için hukuki işlem başlatıldığı iddia edildi. 
Milyonluk Vurgun
İddialara göre Karamürsel İlçe Tarım'da yuvalanan bir şebekenin ilçede çalıştığı bir kaç emlakçı ile sahte imza karşılığında bir çok arazinin vasfını değiştirdiği ve bu arazilerin astronomik rakamlara satıldığı ile ilgili korkunç iddialar ortada iken resmi makamlardan konu ile alakalı olarak hala bir resmi açıklama gelmedi. 
 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom