Yelken Kulübü Başkanı Toksoy güven tazeledi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Karamürsel Belediyesinin desteğiyle ilçeye tesisler kazandırıldığını vurgulayan Toksoy, "Bu gururu hep birlikte yaşamanın vermiş olduğu mutluluk, 2009 yılından itibaren sporcularımızın almış olduğu başarılı sonuçlarla artarak devam etmektedir" dedi.

Yelken Kulübü Başkanı Toksoy güven tazeledi Yaşam

Bir kafede düzenlenen Karamürsel Yelken Kulübü 6. Olağan Genel Kurulu'nda, tek aday olan Naci Toksoy, yenidenbaşkan seçildi.

Toksoy, burada yaptığı konuşmada, 2004 tarihinde yılında ilçenin ilk yelken kulübünü kurduklarını belirtti.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Karamürsel Belediyesinin desteğiyle ilçeye tesisler kazandırıldığını vurgulayan Toksoy, "Bu gururu hep birlikte yaşamanın vermiş olduğu mutluluk, 2009 yılından itibaren sporcularımızın almış olduğu başarılı sonuçlarla artarak devam etmektedir" dedi.

Toksoy, çocukların yelken sporuyla tanışması için çalışmalar yaptıklarını dile getirerek, şöyle konuştu:

"Hedefimiz, Karamürsel'i su sporlarıyla adını duyuran bir ilçe olmasına katkı sunmak, daha fazla gencimizin deniz ve yelken sporu ile tanışmasını sağlamak, Karamürsel'den Yelken Milli Takımı'na sporcu göndermek olacaktır. Kulübümüzün kuruluşunda ve sonrasında emek veren ve önceki yönetim kurullarında görev yapmış üyelerimize, desteğini esirgemeyen sivil toplum kuruluşlarıyla Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'a destekleri ve beni tekrar başkan olarak seçtiğiniz için teşekkür ediyorum."

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom