CANLI BOMBALARI İHBAR EDENE BÜYÜK ÖDÜL

Kocaeli'de dahil 81 ile ACİL KODU ile çağrı yapıldı. Bu iki terörist her yerde aranıyor lütfen fotoğraflara iyi bakın ve şüphelenirseniz hemen güvenlik güçlerine haber verin.

CANLI BOMBALARI İHBAR EDENE BÜYÜK ÖDÜL Bölgesel

Kocaeli'de dahil 81 ile ACİL KODU ile çağrı yapıldı. Bu iki terörist her yerde aranıyor lütfen fotoğraflara iyi bakın ve şüphelenirseniz  hemen güvenlik güçlerine haber verin.

Emniyet ve istihbarat birimleri, büyük şehirlerde eylem hazırlığında oldukları belirlenen terör örgütüPKK üyesi 2 kadının yakalanması için harekete geçerken, teröristlerin yakalanmasına katkı sağlayıp bilgi verenlerin ödüllendirileceği belirtildi.

 PKK'lı teröristler okul bayrağını indirdi

Edinilen bilgiye göre, istihbarat birimlerinden gelen bilgi doğrultusunda harekete geçen emniyet birimleri, büyük şehirlerde eylem hazırlığında olduğu belirlenen 2 kadın teröristin yakalanması için tüm personeli uyardı. Emniyetin 

"155 Polis İmdat" ve "Alo 140 Terör İhbar Hattı"nı arayarak, PKK'nın kırsal kadrosundan olduğu tespit edilen "Zenda" ve "Emine" kod adlı teröristlerin yakalanmasına katkı sağlayıp bilgi verenlerin ödüllendirileceği belirtildi.

TSK dün bir açıklama yaparak, Hakkari'de öldürülen terörist sayısını 576 olarak açıklamıştı. Yapılan açıklamada, “Hakkari’nin Şemdinli ilçesi Derecik Umurlu Kalmış Tepe ve Gedik Tepe bölgesinde bulunan birlikler zaman zaman Irak kuzeyinden havan ve diğer silahlarla tacizlerde bulunulması üzerine 15 Kasım 2016 tarihinde 34’üncü Hudut Tugay Komutanlığı ve 3’üncü Dağ Komando Tabur Komutanlığının kahraman personeli ile kahraman güvenlik korucularımız tarafından Irak kuzeyi sınırının sıfır noktasına yapılan operasyonda Zeti kuzeybatısı Sare Batin Tepe bölgesinde bölücü terör örgütü mensubu teröristlerle sıcak temas sağlanmıştır." denilmişti.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom