Karamürsel'deki O Dernek kapatıldı

Yeni çıkarılan  KHK ( Kanun Hükminde Karaname ) ile ilçemizde 4 TEMMUZ  MAH. DR.HAYRİ SAVDERT SK. ALİ İSMET APARTMAN ALTI BLOK NO: 11  adresinde bulunan

Karamürsel'deki O Dernek kapatıldı Karamürsel Haber

Yeni çıkarılan  KHK ( Kanun Hükminde Karaname ) ile ilçemizde 4 TEMMUZ  MAH. DR.HAYRİ SAVDERT SK. ALİ İSMET APARTMAN ALTI BLOK NO: 11  adresinde bulunan  "KARAMÜRSEL KURANLA ŞİFA DERNEĞİ" kapatılmıştır. OHAL kapsamında yayınlanan yeni kanun hükmünde kararnamelerle 550 dernek, 9 basın yayın kuruluşu ve 19 özel sağlık kuruluşu kapatıldı.

Önceki gece bir KHK ( Kanun Hükminde Karaname ) için sabaha kadar çalışıldı Resmi Gazete'de yayınlanan 677 sayılı Kanun Hükmünde Kararname'ye (KHK) göre, 550 dernek, 9 basın yayın kuruluşu ve 19 özel sağlık kuruluşu kapatıldı. Kapatılan dernekler arasında Barış Derneği'nin yanı sıra Çağdaş Hukukçular Derneği ve Özgürlükçü Hukukçular Derneği de bulunuyor. Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nda1259, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nda 391, Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda 338, Jandarma Genel Komutanlığı'nda 403, Emniyet Genel Müdürlüğü'nde ise 7 bin 586 personel ihraç edildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom