Karamürsel ADD öğretmenleri unutmadı

Karamürsel ADD Öğretmenleri unutmadı. Münteha Purut, yaptığı açıklamada "Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e Başöğretmen ünvanının verildiği böyle bir günde

Karamürsel ADD öğretmenleri unutmadı Siyaset

Karamürsel ADD Öğretmenleri unutmadı. Münteha Purut, yaptığı açıklamada "Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e Başöğretmen ünvanının verildiği böyle bir günde öğretmenleri ziyaret ederek Atatürk'ün kendi el yazısı ile yazdığı kitapları hediye etmekten mutluluk duyuyorum"dedi. Atatürkçü Düşünce Derneği Karamürsel Şube Başkanı Münteha Purut ve Dernek Yöneticileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Karamürsel'deki okulları ziyaret ederek öğretmenlere kitap hediye ettiler.
Münteha Purut, sözlerini şu şekilde sürdürdü : "Siz elleri öpülesi öğretmenlerimize olan sevgimiz-saygımız yılda bir günle sınırlı değil. Fikri hür, vicdanı hür nesiller yetiştiren öğretmenlerimize minnettarız..."
Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Münteha Purut ve Dernek Yöneticilerinin İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır ile Şube Müdürleri Mehmet Durna ve Selçuk Katıorcıoğlu'nu da ziyaret ettikleri öğrenildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom